Google+Сумісність Близнюків
гадания гадать www.sudyba.com


Близнюки часто бажають неможливого, і перша їхня любов зазвичай нещасна. Більше того, саме в числі юних Близнюків багато шанувальників і навіть фанатів знаменитостей, а особливо - акторів; до них наші герої відчувають особливе потяг. Поразка на любовному фронті Близнюки переживають довше, ніж будь-яке інше, що випадає на їхню долю.

Близнюка зможе по-справжньому полонити тільки дуже розумний партнер, який буде хорошим другом і цікавим співрозмовником, здатний до того ж, розширювати свій кругозір так само швидко, як це робить невтомний Близнюк.

Близнюки не прагнуть до шлюбу, якщо відносяться до подружніх узам серйозно - вони не люблять остаточних рішень, до того ж панічно бояться рутини і одноманітності сімейного життя. При цьому вірність своєму партнеру Близнюк може зберігати дуже довго - для нього достатньо можливості змінити ситуацію в будь-який момент.Втім, деякі Близнюки впадають в іншу крайність, поспішаючи до вівтаря всього через кілька днів після знайомства зі своєю "половинкою", яка, на жаль, виявляється лише "черговий" - так само швидко Близнюк закохується знову і поспішає змінити колишнього супутника життя на нового.

Чоловіки-Близнюки незвичайно винахідливі, коли прагнуть завоювати вподобану їм даму, однак, здобувши омріяну перемогу, зазвичай втрачають до зачарованої щасливиці інтерес. Вони невтомно відчувають її терпіння, йдучи, і повертаючись знову.

Близнюки - дами непередбачувані в юності і чарівні в зрілості. Їх незвичайна мінливість вражає і заворожує, при цьому обмежень, традиційно накладаються сімейним життям, Близнюк не визнає.

Роман, який виник між двома людьми цього знака, може бути як дуже щасливим, так і нещасним. Можна з упевненістю сказати лише одне - почуття, яке пов'язує цю пару, що не буде просто любов'ю.

Союз з Овном буде вдалим, але може протриматися не довго, якщо в основі його не лежати спільні інтереси.

Досить гармонійно поєднання з Водолієм, але мова швидше йти про роман, нехай і пристрасному, але не про шлюб.

Хороший союз з Козерогом, однак, останньому буде важко змиритися з мінливістю Близнюків. Взагалі, із знаків Землі Близнюкам краще всього вибирати Тельця.

Сумніви один в одному розіб'ють пару Близнюки-Риби, а нескінченні коливання завадять насолодитися щастям з Терезами.

 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер. Если вы используете наши гадания онлайн или статьи о гаданиях для принятия судьбоносных решений, вы принимаете тот факт, что вся ответственность за содеянное и за последующие события - на вас.
овен гороскоп 2019 телец гороскоп 2019 близнецы  гороскоп 2019 рак  гороскоп 2019 лев  гороскоп 2019 дева  гороскоп 2019
гороскоп овен 2019 гороскоп телец 2019 гороскоп близнецы 2019 гороскоп рак 2019 гороскоп лев 2019 гороскоп дева 2019
           
весы  гороскоп 2019 скорпион  гороскоп 2019 стрелец  гороскоп 2019 козерог  гороскоп 2019 водолей  гороскоп 2019 рыбы  гороскоп 2019
гороскоп весы 2019 гороскоп скорпион 2019 гороскоп стрелец 2019 гороскоп козерог 2019 гороскоп водолей 2019 гороскоп рыбы 2019