Google+Сумісність Рака
гадания гадать www.sudyba.com


Характер Раків протягом життя змінюється, тому найбільш вдалий для них шлюб, укладений в середньому віці. Союз, укладений в юності, на жаль, майже напевно розпадеться. Деякі Раки неначе інтуїтивно відчувають це, в молодості поводяться напрочуд вітряно, проте потім перетворюються на зразковий сім'янин і відмінних батьків.

Взагалі, Рак в сім'ї і Рак поза її - це наче зовсім різні люди. Нікому Рак не дарує стільки тепла, скільки своїм близьким, і ні від кого не вимагає настільки багато чого, як вони них.

Чоловіки-Раки іноді неприємно дивують коханих своєї, здавалося б, безпричинної уразливістю, причому самі частенько кажуть речі, здатні завдати самолюбству жінки сильний удар. На щастя, вони добре засвоюють життєві уроки і здатні вчитися на власному досвіді, тому відносини, повні конфліктів на початку, можуть розвинутися в гармонійний роман.

Жінки-Раки незвичайно романтичні, і якщо чим і відлякують чоловіків, так своїм настороженим ставленням до них, що межує з заляканістю. Зазвичай вони самі вибирають собі партнера і не відпускають, як би він не пручався. Навіть затіваючи коротку інтрижку, дама-Рак вивчає свого партнера так уважно, як ніби збирається прожити з ним років двадцять, а вже коли збирається заміж - дасть фору будь-якому податковому інспектору. Ставши дружиною, жінка-Рак перетворюється на справжню хранительку домашнього вогнища, які найбільше турбують про здоров'я і щастя близьких.Цікаві та гармонійні відносини з Рибами і Водолієм; правда, в обох випадках Раку доведеться взяти на себе верховенство в стосунках.

Непогано і до обопільного задоволення складаються стосунки Рака і Тельця, оскільки представники цих знаків зазвичай володіють схожою системою цінностей. А ось з Дівою Рак не уживеться, оскільки навряд чи зможе оцінити високі прагнення свого партнера.

Союз двох Раків навряд чи принесе задоволення комусь із них; швидше за все, вони будуть існувати пліч-о-пліч, але заведуть романи на стороні. Терези здатні прикрасити життя Рака.
 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер. Если вы используете наши гадания онлайн или статьи о гаданиях для принятия судьбоносных решений, вы принимаете тот факт, что вся ответственность за содеянное и за последующие события - на вас.
овен гороскоп 2019 телец гороскоп 2019 близнецы  гороскоп 2019 рак  гороскоп 2019 лев  гороскоп 2019 дева  гороскоп 2019
гороскоп овен 2019 гороскоп телец 2019 гороскоп близнецы 2019 гороскоп рак 2019 гороскоп лев 2019 гороскоп дева 2019
           
весы  гороскоп 2019 скорпион  гороскоп 2019 стрелец  гороскоп 2019 козерог  гороскоп 2019 водолей  гороскоп 2019 рыбы  гороскоп 2019
гороскоп весы 2019 гороскоп скорпион 2019 гороскоп стрелец 2019 гороскоп козерог 2019 гороскоп водолей 2019 гороскоп рыбы 2019