Google+Сумісність Терезів
гадания гадать www.sudyba.com


Ваги наділені здатністю любити, але рідко бувають щасливі у шлюбі: вони занадто довго розмірковують над будь-яким своїм вчинком і аналізують кожне слово обранця, знаходячи в ньому другий, а то й третій сенс, який, звичайно, зовсім і не вкладався.


Ще один ворог Терезів в справах серцевих - їхня вимогливість. Вони жадають щастя повного, абсолютного і безоглядного, при цьому невтомно знаходячи у відносинах приводи для прикростей.


Взагалі, Терези, що зазвичай мають широке коло друзів, і любовні відносини вибудовують за принципом дружніх, воліючи інтелектуальне партнерство, а не сліпу підтримку супутника життя в будь-якій ситуацій. Зустрічаються серед Терезів і по-справжньому черстві душевно люди, здатні принижувати і ображати навіть коханої людини; керуються вони при цьому найкращими спонуканнями і будь-які закиди на свою адресу вважають безпідставними. Є серед Терезів і люди, які оточують свого партнера ніжністю і увагою, але при цьому не забувають про власні інтереси і прагнуть вкладати в спільну життя не більше сил і коштів, ніж отримують взамін. Жертовність Терезам не властива, як би сильно вони не були закохані.


Найважчими для Терезів зазвичай є перші роки шлюбу, особливо в тому випадку, якщо їх серцем заволодів людина рішуча і цілісна. З часом різниця в характерах згладжується, але Терези, як ніби по старій пам'яті, продовжують чекати підступу, стомлюючи цим і себе, і свого обранця.


Союз двох людей, що народилися під знаком Терезів, не те щоб поганий, але малоймовірний: обидва будуть занадто довго сумніватися, і, швидше за все, ніхто так і не зважитися зробити перший крок.


Невдалий союз із Близнюками: мінливість одного партнера і нескінченні коливання іншого не сприяють серцевої гармонії.
Терезам вдасться урівноважити енергію Скорпіона, а в деяких випадках - прикрасити собою самотнє життя замкнутого Рака.
 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер. Если вы используете наши гадания онлайн или статьи о гаданиях для принятия судьбоносных решений, вы принимаете тот факт, что вся ответственность за содеянное и за последующие события - на вас.
овен гороскоп 2019 телец гороскоп 2019 близнецы  гороскоп 2019 рак  гороскоп 2019 лев  гороскоп 2019 дева  гороскоп 2019
гороскоп овен 2019 гороскоп телец 2019 гороскоп близнецы 2019 гороскоп рак 2019 гороскоп лев 2019 гороскоп дева 2019
           
весы  гороскоп 2019 скорпион  гороскоп 2019 стрелец  гороскоп 2019 козерог  гороскоп 2019 водолей  гороскоп 2019 рыбы  гороскоп 2019
гороскоп весы 2019 гороскоп скорпион 2019 гороскоп стрелец 2019 гороскоп козерог 2019 гороскоп водолей 2019 гороскоп рыбы 2019