Google+Сумісність Стрільця
гадания гадать www.sudyba.com


Схильність здійснювати важливі вчинки, не подумавши, найдраматичнішим чином позначається на сімейному житті багатьох Стрільців: вони одружуються дуже рано, не слухаючи ні чиїх порад, а потім, навіть розчарувавшись, не вирішуються розірвати сковують їх узи. Справа в тому, що люди цього знака дуже горді і скоріше будуть мучити себе та інших, ніж визнають зроблену помилку. Стрільці взагалі схильні розхвалювати свою домівку навіть у тому випадку, коли насправді вогонь його давно згас.

Ні чоловіки, ні жінки, що народилися під знаком Стрільця, не прагнуть до шлюбу. Для щастя їм необхідна свобода, тому їх обранцям не варто намагатися заволодіти своєю "половинкою" повністю. У партнерові люди цього знака зазвичай цінують розум і ерудицію, а не зовнішню привабливість або пристрасність.

Сімейне життя Стрільця дуже нерівна: за періодами романтичної пристрасті слідують скандали, причина яких - ексцентричність і спалахи гніву, властиві представникам цього знаку. При цьому виправляти свої помилки Стрільці зазвичай не вміють, але з часом привчаються хоча б загладжувати провину.


Стрільці не проти покомандувати коханим, але у відношенні себе подібного відношення не терплять. Пряма критика ображає їх не на жарт, а якщо Стрілець в поганому настрої, він з будь-якої дрібниці здатний робити проблему і довести справу до розриву.

У шлюбі Стрільці можуть здатися непередбачуваними і здатними розлютитися через будь-якої дрібниці, але справа тут скоріше в тому, що вони звикли приховувати свої переживання і слабкості навіть від коханої людини, і дають волю почуттям тільки тоді, коли виправляти помилки вже пізно.


Союз двох Стрільців буде успішним і цікавим, повним пригод і мандрівок. Відмінну пару складе Стрілець Овнові, розуміючи його бунтівну душу, але вміло пом'якшуючи егоїзм і напористість.
Стрілець знайде ключ до марнославному серцю Лева, до того ж зарядивши партнера своєю енергією і жагою до життя.

А ось союз з Рибами навряд чи скластися. Справа в тому, що гарячність, властива Стрільцю, здатна налякати раниму і чутливу Рибу.

 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер. Если вы используете наши гадания онлайн или статьи о гаданиях для принятия судьбоносных решений, вы принимаете тот факт, что вся ответственность за содеянное и за последующие события - на вас.
овен гороскоп 2019 телец гороскоп 2019 близнецы  гороскоп 2019 рак  гороскоп 2019 лев  гороскоп 2019 дева  гороскоп 2019
гороскоп овен 2019 гороскоп телец 2019 гороскоп близнецы 2019 гороскоп рак 2019 гороскоп лев 2019 гороскоп дева 2019
           
весы  гороскоп 2019 скорпион  гороскоп 2019 стрелец  гороскоп 2019 козерог  гороскоп 2019 водолей  гороскоп 2019 рыбы  гороскоп 2019
гороскоп весы 2019 гороскоп скорпион 2019 гороскоп стрелец 2019 гороскоп козерог 2019 гороскоп водолей 2019 гороскоп рыбы 2019