Медитация онлайн бесплатно:
Хіромантія. Лінії на руці. Лінія Долі

 
Це центральна вертикальна лінія долоні. При розгляді цієї лінії важливе значення має тип руки. Наприклад, лінія Долі за найсприятливіших в інших відносинах знаках руки на примітивній, квадратної і лопаткообразной позначено менш ясно, ніж на філософської, конічної або психічної руці. Вертикальні лінії взагалі більше узгоджуються з останніми типами руки і менш значні саме на них. Отже, цікавлячись успіхами людини, бачачи явно сильну лінію Долі на конічної руці, мають на увазі - це не так важливо, якби вона була такою ж на квадратній руці.

Лінія Долі говорить про всіх земних справах людини: про його успіхи і поразки, про людей впливають на його кар'єру позитивно чи негативно, про перешкоди і бар'єри на його шляху і про кінцевому підсумку всього цього шляху.

Лінія Долі може починатися у лінії Життя, у зап'ястя, біля пагорба Місяця, у лінії Голови або навіть у Ліїної Серця.

Якщо лінія Долі починається від лінії Життя і вже з самого початку вона сильна, яскраво позначена, успіх і багатство будуть досягнуті самою людиною.

Якщо ж лінія Долі починається недалеко від зап'ястя і зникає десь біля лінії Життя, вона вказує на те, що в ранньому періоді життя людина повністю залежить від волі батьків або родичів.

Коли лінія Долі починається у зап'ястя і піднімається прямо до пагорба Сатурна, де й закінчується, це знак дуже великого щастя і успіху.

Початок лінії Долі на пагорбі Місяця вказує, що доля і успіх будуть більш-менш залежати від примх і почуттів інших людей. Такі люди зазвичай користуються популярністю у публіки.


Якщо ж лінія Долі пряма, але до неї приєднується лінія, що відходить від пагорба Місяця, це знак того ж - сильна залежність людини від якоїсь особи, його зацікавленості або капризу. На жіночій руці, якщо це додаткова лінія, починаючись на пагорбі Місяця, йде далі поруч з лінією Долі, - це знак багатого заміжжя або постійної підтримки якоїсь багатої і важливої особи.

Якщо лінія Долі на своєму шляху до пагорба Сатурна дає відросток до іншого горбу, це вказує на те, що якість цього пагорба матимуть домінуючий вплив на життя суб'єкта.

Якщо лінія Долі сама повертає до якогось пагорба або до іншої частини руки (але не до пагорба Сатурна), це вказує на великий успіх в тій частині життя, на яку вказує ця частина руки і пагорба.

Якщо лінія піднімається до центру пагорба Юпітера, людина досягне незвичайною влади та положення. Це також має відношення і до характеру. Такі люди досягають небувалих висот завдяки їх енергії, амбіції і рішучості.

Якщо лінія Долі викидає промінчик, наприклад, у бік Юпітера, точка викиду вказує на час, коли трапитися ця незвичайна удача.

Якщо лінія Долі завершується далеко за пагорбом Юпітера, це знак того, що успіх перевищить амбіцію і всі очікування людини. Коли лінія Долі врізається в палець Сатурна, це поганий знак, тому що всі зайде надто далеко. Наприклад, лідер може зайти так далеко у своїх устремліннях, що буде скинуть своїми ж підлеглими або навіть страждати від них.

Якщо лінія Долі на своєму шляху несподівано зупиняється лінією Серця, успіх буде підірвано любовним пригодою, але якщо вони об'єднуються і разом піднімаються до Юпітера, людина (він або вона або воно) досягне надзвичайного успіху завдяки цій любовному зв'язку.
Коли лінія Долі зупиняється лінією Голови, це пророкує, що успіх буде підірвано якийсь дурістю, необдуманим дією.

Якщо лінія Долі чи не з'явиться аж до рівнини Марса, це вказує на важку, важку, повну неспокою і бід долю, але якщо вона добре позначена далі по руці, це знак того, що труднощі будуть подолані і з другої половини життя буде гладкою і спокійною, а успіх прийде завдяки терпимості, енергії, рішучості самої людини.

Якщо лінія Долі піднімається від лінії Голови і добре позначена, тоді успіх у житті прийдет пізніше, після довгих і наполегливих праць і боротьби за визнання таланту самої людини.

Коли вона починається біля лінії Серця, дуже пізно в житті і після наполегливих праць і боротьби людина все ж доб'ється успіху.

Коли лінія Долі починається однієї гілкою з основи пагорба Місяця, а інший - від пагорба Венери, людина все життя буде кидатися між пристрастю, любов'ю - з одного боку і розумом - з іншого.

Коли лінія переривається і сповнена інших порушень, життєва кар'єра людини буде нерівною, повної підйомів і падінь, успіхів і поразок, світла і тіні.

Коли в лінії Долі є розрив, це вірний знак нещастя і втрати. Але якщо друга частина лінії починається до того, як перша кінчається, це вказує на повну зміну в житті, якщо вона яскраво виражена на долоні, то зміна відбудеться через самого людини, на догоду його бажанням. Подвійна або з сестринської лінієчку лінія Долі - прекрасний знак. Він вказує на те, що людина досягне успіху в двох видатних кар'єрах. Особливо важливо, коли вони розходяться до двох різних горбах.

Квадратик на лінії Долі оберігає людину від грошової втрати або ділових негараздів і поразок.

Квадратик, доторкатися до лінії Долі на рівнині Марса, пророкує смертельну небезпеку для сім'ї, якщо він розташований з боку лінії Життя, і дорожні інцидент - якщо з боку пагорба Місяця.

Хрест - знак біди і слід тими ж принципами, що і квадрат. А острівець на лінії Долі - знак біди, втрати, змін. Осторовок іноді буває на гілочці, що пройшла від пагорба Місяця і до лінії Життя, і тоді він означає втрату і нещастя, викликані браком або іншою подією, яке відбудеться в цієї тимчасової точці життя.

Люди без лінії Долі часто досягають великих успіхів, але вони ведуть "рослинний" спосіб життя. Вони їдять, п'ють, сплять, але не мислять. Ми не можемо називати їх щасливими, бо вони не знають загострених почуттів. А щоб пізнати щастя, треба вміти відчувати і нещастя.

ремонт ноутбуков алматы


 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер.