Google+Сумісність Козерога
гадания гадать www.sudyba.com


У всьому дотримуючись традицій і суспільних норм, Козероги як ніби забувають про них, коли справа доходить до сімейного життя. Вони не поспішають зупинитися на одному партнері, довго і терпляче оцінюючи його з усіх боків, прискіпливо вишукуючи недоліки. Багато Козероги взагалі підходять до пошуку своєї "половинки" з чисто практичними міркуваннями, оцінюючи вміння партнера заробляти гроші, вести господарство і піклуватися про дітей.

Козероги люблять розумних людей, але лише тих, хто поділяє їхню точку зору, тому супутника життя схильні шукати серед однодумців. Люди цього знаку можуть бути відносно щасливі в союзі з менш розумним партерному, але навряд чи будуть йому довіряти.

Козероги прагнуть до спокійним і рівним романтичним відносинам, але любовні старання життя часто вислизає з-під їх контролю. Люди цього знака часто сильно і сумирно люблять людини, яку не в силах утримати, або ж відчувають себе незрозумілими й неоціненими, якщо об'єкт їх пристрасті простуватий.

До шлюбу Козероги ставляться з усією притаманною їм серйозністю і докладністю. Вони часто укладають сімейні союзи з розрахунку або, принаймні, вибирають когось із свого соціального шару. Вибравши супутника життя, Козеріг зазвичай зберігають йому вірність, але до цього моменту у них за плечима виявляється досить велика кількість як легенів захоплень, так і серйозних зв'язків.


Козеріг може ужитися майже з усіма, але Скорпіон неодмінно змусить його страждати, Близнюки - сумніватися в завтрашньому дні, у Водолій - тривожитися про взаємність почуттів.

Поруч з собі подібним Козеріг буде спокійний і щасливий, а Лев дозволить йому пишатися сімейним вогнищем.

Ще один хороший партнер для Козерога - рідко втрачає рівновагу Телець. Невловима Риба теж може зробити Козерога щасливим, але, на жаль, ненадовго. А ось розрив з нею завдасть важкого удару.
 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер. Если вы используете наши гадания онлайн или статьи о гаданиях для принятия судьбоносных решений, вы принимаете тот факт, что вся ответственность за содеянное и за последующие события - на вас.
овен гороскоп 2019 телец гороскоп 2019 близнецы  гороскоп 2019 рак  гороскоп 2019 лев  гороскоп 2019 дева  гороскоп 2019
гороскоп овен 2019 гороскоп телец 2019 гороскоп близнецы 2019 гороскоп рак 2019 гороскоп лев 2019 гороскоп дева 2019
           
весы  гороскоп 2019 скорпион  гороскоп 2019 стрелец  гороскоп 2019 козерог  гороскоп 2019 водолей  гороскоп 2019 рыбы  гороскоп 2019
гороскоп весы 2019 гороскоп скорпион 2019 гороскоп стрелец 2019 гороскоп козерог 2019 гороскоп водолей 2019 гороскоп рыбы 2019