Google+Сумісність Риб
гадания гадать www.sudyba.com


Риби дуже емоційні і любов грає в їхньому житті надзвичайно важливу роль. Не будучи особливо пристрасними натурами, вони цінують швидше ніжність і відданість, а також почуття захищеності і опори, що виникає в міцному союзі.

Вирішення побутових проблем Риби намагаються перекласти на плечі партнера, зате не втомлюються захоплюватися ним і визнаватися у вічній любові. Правда, вічність для Риби - поняття дуже відносне. Людина, народжена під цим знаком, може бути вірний своєму обранцеві в якийсь конкретний момент, але залишає для себе можливість зникнути з його горизонту в будь-який момент.

Риби не з тих, хто забуває про дрібниці, важливих для улюбленого; вони заздалегідь готують подарунки до дня народження і річниці весілля, легко згадують подробиці знайомства або розвитку роману. Втім, багато з Риб просто придумують для себе гарну історію кохання і живуть цією ілюзією, поки груба реальність не зруйнує її.

Риби побоюються бути залежними від інших, і цілком обгрунтовано: занадто часто їм доводиться страждати з вини партнера. Риби в любовних відносинах поводяться холоднувато і відчужено. Їх легко обдурити, але також легко і втратити, якщо брехня раптом відкриється.

Сімейне гніздечко Риби має бути затишним і світлим: на них, як ні на кого більше, впливає навколишнє обстановка. Причому подбати про те, щоб вона була сприятливою, повинен, на думку Риби, саме її коханий. Риба взагалі схильна вибирати собі в пару сильної людини з задатками лідера, оскільки знає, що навряд чи зможе обіймати в парі чільну позицію.

Мрійливої і чуйної Рибі до душі припадуть прихована сила, твердість і впевненість у завтрашньому дні, властиві Раку і Козерогові. Першого Риба полюбить за вміння відчувати і співпереживати, а в другому розгледить приховану від сторонніх очей ребячливость.

Енергія і поривчастість Стрільця Рибу швидше налякають, чим порадують, а ось союз з діяльним Овном на деякий час позбавить її холоднокровності. Своя принадність є і в парі Риба-Телець, де романтичність одного партнера врівноважується спокійній розважливістю іншого.

Небажані для Риби романи з самозакоханим егоїстом Левом, а також з людьми свого знака - їх взаємні почуття швидко проходять під впливом зовнішніх обставин.
 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер. Если вы используете наши гадания онлайн или статьи о гаданиях для принятия судьбоносных решений, вы принимаете тот факт, что вся ответственность за содеянное и за последующие события - на вас.
овен гороскоп 2019 телец гороскоп 2019 близнецы  гороскоп 2019 рак  гороскоп 2019 лев  гороскоп 2019 дева  гороскоп 2019
гороскоп овен 2019 гороскоп телец 2019 гороскоп близнецы 2019 гороскоп рак 2019 гороскоп лев 2019 гороскоп дева 2019
           
весы  гороскоп 2019 скорпион  гороскоп 2019 стрелец  гороскоп 2019 козерог  гороскоп 2019 водолей  гороскоп 2019 рыбы  гороскоп 2019
гороскоп весы 2019 гороскоп скорпион 2019 гороскоп стрелец 2019 гороскоп козерог 2019 гороскоп водолей 2019 гороскоп рыбы 2019