Медитация онлайн бесплатно:
Хіромантія. Лінії на руці. Лінія Брака

 
Лінія Брака є найважливішим знаком на пагорбі Меркурія.
Лінія або лінії Брака можуть починатися на боці долоні або лежати на пагорбі Меркурія збоку. Тільки довга лінія визнається за лінію Брака. Короткі - підсилюють любов або стабілізують шлюб. На лінії Життя або Долі (при шлюбі) можна знайти додаткові підтверджуючі знаки, наприклад зміна положення в житті і т.п. За положенням лінії Брака на пагорбі Меркурія можна обчислити, коли шлюб відбудеться.

Можна визначити і вік вступу в шлюб: коли ця лінія розташована близько до лінії Серця, шлюб свершиться в ранньому віці - до 21 року, у центру пагорба - у віці від 21 до 28 років, на висоті пагорба - в 28-36 років. Але більшу точність дають лінія Долі і лінія Життя через знаки змін і впливів. Багатий союз (в матеріальному сенсі) позначається твердою, добре позначеною лінією, що починається від лінії Долі близько пагорба Місяця. При цьому лінія Браку на пагорбі Меркурія повинна бути теж сильною.

Однак, якщо лінія впливу піднімається спочатку прямо по пагорбу Місяця, а потім прямує до лінії Долі, шлюб на початку буде легковажним, а пізніше - збагатиться справжнім коханням. Коли лінія впливу сильніше, ніж лінія Долі людини, особа, з якою він укладає шлюб, матиме більший вплив і незалежність в сім'ї, ніж він. Найщасливіший знак заміжжя - коли лінія впливу проходить рівно і близько від лінії долі.


Лінія шлюбу на пагорбі Меркурія повинна бути прямою, без розривів, хрестів та інших ненормальностей. Коли вона різко загинається у напрямку до лінії Серця, це пророкує, що чоловік (дружина) помре першим.

Коли лінія Браку різко загинається вгору, є сумніви що власник такої руки вступить коли-небудь в шлюб.

Коли лінія Браку яскрава, але з волосками, що спадають до лінії Серця, це пророкує біду через хвороби чоловіка (дружини).

Коли лінія Браку спадає, а на вигині мається хрест, людина на якому одружений суб'єкт, помре раптово або загине в катастрофі. Але якщо вигин довгий і поступовий, людина, на якій одружений суб'єкт, помре повільною смертю. Коли на лінії є острівець в центрі або ще десь, це вказує на велику біду в сімейному житті і розлучення на період величини острівця.

Якщо в кінці лінії Брака є падаюча вилка, спрямована до центру долоні, це говорить про розлучення юридичному або дружини просто розійдуться. Якщо від неї відходить промінь на рівнину Марса - розрив сімейних уз поза всяких сумнівів.

Коли лінія Браку сповнена острівців і спадаючих промінчиків, людину потрібно попередити, щоб він не одружився - це знак найбільшого нещастя. Якщо вона сповнена острівців і кінчається виделкою, це знову знак нещасливого шлюбу. Коли лінія розірвана на дві частини - це знак розриву в сімейному житті.

Коли лінія Браку посилає гілочку через пагорб Сонця на лінію Сонця - це знак Браку з видатним, часто, знаменитою людиною.

Коли ж, навпаки, якийсь промінчик від неї опускається і перетинає лінію Серця, власник такої руки потерпить крах в кар'єрі через шлюбу.
Коли якась глибока лінія на пагорбі спускається вниз і перетинає лінію Брака - це знак великих перешкод заміжжя або одруження. Якщо ж поруч з лінією Браку біжить тоненька лінія, майже торкаючись її, це пророкує велику любов з боку її власника, виниклу вже після одруження.

Блок питания Magsafe 2 85W


 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер.