Медитация онлайн бесплатно:
Хіромантія. Лінії на руці. Інші лініі

 

Via lasciva

  Лінія Via lasciva, інакше звана сестрою лінії Здоровья, не завжди є в наявності на долоні і її зазвичай плутають з лінією Здоров'я. Вона повинна починатися на долоні і спускатся до зап'ястя. У такому положенні вона надає дієвість і силу пристрасності; а якщо проходить через долоню до пагорба Венери, вона вкорочує життя людини через надмірне зловживання пристрастями.

 

Лінія Інтуїції

  Лінія Інутіціі частіше перебуває на філософській, конічної і психічної руці, ніж на інших типах руки. Вона розташовується півколом, починаючись з поверхні пагорба Меркурія і заканічіваясь на пагорбі Місяця. Вона іноді перетинає лінію Здоров'я або йде поруч з нею, але її завжди легко знайти і відрізнити, навіть якщо лінія Здоров'я яскраво позначена. Вона вказує на вразливу натуру людини, дуже чутливого до свого оточення і постронніх впливу, - людини, що має інтуїцію на людей, передчуття, дивні сни та інші попередження, які наука ніколи не могла пояснити і Обьясняю простим збігом. Вона частіше перебуває на психічної руці, ніж на руках іншого типу.


Лінія Пояс Венери

  Лінія Пояс Венери - це той розірваний або нерозірвана півколо, який починається між вказівним і середнім пальцем і закінчується між безіменним і мізинцем.

Пояс Венери на широкій товстої руці означає чуттєвість. Найчастіше він зустрічається на конічної і психічної руці. Цей знак пов'язаний з високоінтелектуальної, чутливою натурою, але мінливої ??в настроях, легко ображаються і реагує на найменший радості і прикрості. Він вказує на напружений, нервовий темперамент; якщо лінія ще і не порвана - то на тенденцію до істерії і поганому настрої.
Люди, що мають цей знак здатні подніматся на найвищі вершини ентузіазму з будь-якого питання, викликав їх інтерес, але вони рідко зберігають одну й ту ж відношення до справи через мінливість настрою: зараз у них дуже гарний настрій, а через хвилину - вони глибоко нещасні страждальці.

Якщо пояс Венери йде до кінця долоні і стикається з лінією Браку, значить щасливий в загальному шлюб буде затьмарений якимись рисами характеру людини. Такі люди дуже прискіпливі, з ними важко жити. На чоловічій долоні - це знак бажання чоловіка, щоб у його дружини було стільки ж чеснот, скільки зірок на небі.

Кільце Сатурна
  Кільце Сатурна - дуже рідко зустрічається знак і знак недобрий. Він так дивно відсікає пагорб Долі, що ці люди ніколи не досягають наміченої мети в їх роботі або навіть бажаних вершин. Характер у цих людей такий, що маючи великі ідеї і величезні плани, вони кидають все на півдорозі через нестачу цілеспрямованості і терплячості.

Кільце Соломона
  Кільце Соломона - знак, який означет любов до окультних наук і може також вказувати на силу людини в цих справах, його посвященность, а не просту любов до містицизму, як це робить містичний хрест.

Три браслета
Якщо перший браслет, найближчий до долоні, розташований високо на зап'ясті, майже торкаючись долоні і особливо якщо він піднімається у вигляді арки, то така людина має слабкості внутрішніх органів, особливо це важливо при вагітності. Якщо браслети ясно окреслені, вони говорять про міцне здоров'я і міцної конституції.

Pc-service.kZ


 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер.