Google+Хіромантія. Лінії на руці. Інші лініі
гадания гадать www.sudyba.com


Via lasciva

  Лінія Via lasciva, інакше звана сестрою лінії Здоровья, не завжди є в наявності на долоні і її зазвичай плутають з лінією Здоров'я. Вона повинна починатися на долоні і спускатся до зап'ястя. У такому положенні вона надає дієвість і силу пристрасності; а якщо проходить через долоню до пагорба Венери, вона вкорочує життя людини через надмірне зловживання пристрастями.

 

Лінія Інтуїції

  Лінія Інутіціі частіше перебуває на філософській, конічної і психічної руці, ніж на інших типах руки. Вона розташовується півколом, починаючись з поверхні пагорба Меркурія і заканічіваясь на пагорбі Місяця. Вона іноді перетинає лінію Здоров'я або йде поруч з нею, але її завжди легко знайти і відрізнити, навіть якщо лінія Здоров'я яскраво позначена. Вона вказує на вразливу натуру людини, дуже чутливого до свого оточення і постронніх впливу, - людини, що має інтуїцію на людей, передчуття, дивні сни та інші попередження, які наука ніколи не могла пояснити і Обьясняю простим збігом. Вона частіше перебуває на психічної руці, ніж на руках іншого типу.


Лінія Пояс Венери

  Лінія Пояс Венери - це той розірваний або нерозірвана півколо, який починається між вказівним і середнім пальцем і закінчується між безіменним і мізинцем.

Пояс Венери на широкій товстої руці означає чуттєвість. Найчастіше він зустрічається на конічної і психічної руці. Цей знак пов'язаний з високоінтелектуальної, чутливою натурою, але мінливої ??в настроях, легко ображаються і реагує на найменший радості і прикрості. Він вказує на напружений, нервовий темперамент; якщо лінія ще і не порвана - то на тенденцію до істерії і поганому настрої.
Люди, що мають цей знак здатні подніматся на найвищі вершини ентузіазму з будь-якого питання, викликав їх інтерес, але вони рідко зберігають одну й ту ж відношення до справи через мінливість настрою: зараз у них дуже гарний настрій, а через хвилину - вони глибоко нещасні страждальці.

Якщо пояс Венери йде до кінця долоні і стикається з лінією Браку, значить щасливий в загальному шлюб буде затьмарений якимись рисами характеру людини. Такі люди дуже прискіпливі, з ними важко жити. На чоловічій долоні - це знак бажання чоловіка, щоб у його дружини було стільки ж чеснот, скільки зірок на небі.

Кільце Сатурна
  Кільце Сатурна - дуже рідко зустрічається знак і знак недобрий. Він так дивно відсікає пагорб Долі, що ці люди ніколи не досягають наміченої мети в їх роботі або навіть бажаних вершин. Характер у цих людей такий, що маючи великі ідеї і величезні плани, вони кидають все на півдорозі через нестачу цілеспрямованості і терплячості.

Кільце Соломона
  Кільце Соломона - знак, який означет любов до окультних наук і може також вказувати на силу людини в цих справах, його посвященность, а не просту любов до містицизму, як це робить містичний хрест.

Три браслета
Якщо перший браслет, найближчий до долоні, розташований високо на зап'ясті, майже торкаючись долоні і особливо якщо він піднімається у вигляді арки, то така людина має слабкості внутрішніх органів, особливо це важливо при вагітності. Якщо браслети ясно окреслені, вони говорять про міцне здоров'я і міцної конституції.
 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер. Если вы используете наши гадания онлайн или статьи о гаданиях для принятия судьбоносных решений, вы принимаете тот факт, что вся ответственность за содеянное и за последующие события - на вас.
овен гороскоп 2019 телец гороскоп 2019 близнецы  гороскоп 2019 рак  гороскоп 2019 лев  гороскоп 2019 дева  гороскоп 2019
гороскоп овен 2019 гороскоп телец 2019 гороскоп близнецы 2019 гороскоп рак 2019 гороскоп лев 2019 гороскоп дева 2019
           
весы  гороскоп 2019 скорпион  гороскоп 2019 стрелец  гороскоп 2019 козерог  гороскоп 2019 водолей  гороскоп 2019 рыбы  гороскоп 2019
гороскоп весы 2019 гороскоп скорпион 2019 гороскоп стрелец 2019 гороскоп козерог 2019 гороскоп водолей 2019 гороскоп рыбы 2019