Медитация онлайн бесплатно:
Хіромантія. Загальні характеристики руки

 

Хіромантія заслуговує уваги і дослідження. Вона доступна всім. Адже рука - це карта життя, яка завжди з вами. Навчитися читати її, бачити те, чого не помічають інші, може кожен. Чим не спосіб самопізнання, вдосконалення людського дару, розкриття кращих якостей людини?
Для читання інформації на руках не потрібно якихось особливих здібностей. Хіромантія, як і всі окультні вчення, містить загальнодоступні знання, зрозумілі не тільки присвяченим, прості істини, які бажано знати кожному. Шкірні візерунки - свого роду сигнали на поверхні рук, що свідчать про приховані процеси в людському організмі. І нічого тут немає сверх'ествественного, адже мозок людини виконує свою життєву програму, тобто ми творці свого власного життя, відображеної на наших долонях, можемо і змінити її, якщо дізнаємося загальні тенденції своєї долі, і застерегти себе від стресів, зцілити, переступити через приречення негараздів і навіть трагедій.

Поки ми живемо, наша реакція на удари долі і її милості у власних руках. Наше життя і все, що нас оточує, лише віддзеркалення буття, існування кожного з нас.

У тих випадках, коли ми відчуваємо себе хворими, невдачливими, чимось пригнобленими і нещасливими, нам слід подумати про необхідність змін всередині себе, чітко визначити свій внутрішній потенціал, психологічно налаштуватися на удачу, вселити її собі. Тільки зміна свого "Я" може забезпечити успіх, повернути все в кращу сторону.

Протягом багатьох років хіромантія вважалася брехливою, антинаукової і заперечувалася поряд з іншими окультними науками. Сьогодні нам стало ясно, що закордонні публікації з цієї тематики не є шкідливими, марно ми ними нехтували. Щоб краще зрозуміти і вивчити самих себе, а також людей, з якими зводять нас справи, дружба, любов, повсякденна робота, колишніх знань недостатньо, потрібні нові дослідження в галузі вивчення людини і його потенційних можливостей.

Для того, щоб навчитися добре читати по руці, потрібно зовсім небагато: насамперед, ставитися до людей до симпатією, завжди бажати людям добра, а також розвивати свою спостережливість. У людині треба бачити все: як він стоїть, сидить, як тримає руки. Важливо оцінити розмір руки в співвідношенні з ростом і фігурою людини, звернути увагу на його пальці: разом вони чи розставлені, рухливі чи ні, являеться чи вказівний палець більш довгим, ніж безіменний. Який вигляд має великий палець? Слід також оцінити ширину руки, колір шкіри, форму, длинну пальців, які вони: рухливі, гнучкі, гладкі або вузлуваті, які закінчення пальців і форма нігтів.

Вивчайте долоню. Починайте прочитання з ліній Життя, Голови, Серця, потім зверніть увагу на лінії Долі, Сонця, Здоров'я. Зробіть аналіз пагорбів, відзначте ступінь їх розвитку та ставлення до пальців. Подивіться на пагорб Венери, пояс Венери та інші лінії, погоджуючи і комбінуючи їх з лінією Серця і загальним видом руки. Шукайте на руках знаки Удачі, Багатства, щасливе "М" (мережа ліній, що утворює на нижній фаланзі мізинця подобу літери «М» свідчить про талант оратора) і кут Удачі.

Читання руки повинно нести позитивний заряд, звучати підбадьорливо. Якщо вам здається, що ви бачите вказівки на що-небудь несприятливий, ніколи не говоріть про це прямо, людині, у якої це побачили. Цінність хіромантії полягає в тому, щоб попередити і обнадіяти людини.

Не потрібно передбачати смерть. Якщо ви бачите якийсь несприятливий знак, чи йде мова про нещасний випадок або ж про хворобу, людині про це говорять дуже тактовно. Не слід забувати, що словом можна не тільки наносити рани або, навпаки, зцілювати, але і заподіяти шкоду собі. Тому потрібна особлива обережність у вираженні своєї думки в тих випадках, якщо ви бачите несприятливі знаки, які вказують на якісь комплекси, погані нахили або неминучу небезпеку.

Побачивши знак нещасного випадку на руці, людині потрібно сказати, що б він не ризикував і виявляв велику обережність в певному віці, на який вказує цей знак. Виявивши несприятливий знак, що стосується здоров'я, потрібно сказати людині, що він в прінцип здоровий та життєздатний, але попередити його, що в определнном віці йому потрібно бути більш уважним до себе, до свого здоров'я, більше відпочивати і розслаблятися.

Знаки тільки в сукупності з лініями могуть дати правильне уявлення про людину. Смакота всі висновки, до яких ви приходите, аналізуючи знаки і лінії в сукупності ви будете мати досить чітке уявлення про цю людину. Ніколи не виходьте з одного тільки вказівки.

Рукостискання може розповісти досить багато. Ідеальне рукостискання має бути міцним і пружним, але не занадто сильним, оскільки це вказує на те, що людина просто намагається справити враження. Не повинно бути і занадто м'яким, так як це вказує на співрозмовника, який любить розкіш, святкую життя, постійні розваги.
Рукостискання буває міцним, що вказує на впевнене, позитивний і товариський характер, може бути м'яким, що підкреслює невпевненість. Іноді рукостискання буває швидким і різким. Це вже особливість людини, яка завжди поспішає і не звертає уваги на дрібниці життя. Потрібно спостерігати як співрозмовник тримає свої руки, чи виробляють вони враження розслабленості. Кладе він їх на ручки крісла або тримає на колінах? Смикає пальці або предмети? Останнє допускають зазвичай нервово-напружені люди. Потрібно помічати, розмахує ваш співрозмовник руками під час розмови. Якщо так, то відразу видно - людина балакучий, балакучий, товариський.

Pазмер руки дає багато додаткових відомостей. Його потрібно співвідносити з розміром тіла. Чим менше рука, тим значніше задуми людини. Але він, як правило, ніколи не втілює свої ідеї в життя, особливо, якщо руки у нього гладкі. Така людина думає і діє швидко.


Великі ж руки, навпаки, вказують на повільність у мисленні і поведінці, що дуже властиво флегматікам.Чаще зустрічаються у чоловіків і говорять про добродушного й ласкавому характері. Такі люди схильні до аналізу, дрібної і точній роботі. У всіх хороших ювелірів і годинникарів, як правило, великі руки; однак серед людей з великими руками нерідко зустрічаються і безкультурності, невиховані, схильні до фізичних насолод більш, ніж до духовних.

Жінки з великими руками тяжіють до тонкого і ніжному рукоділлю. Велика, але худа рука означає людину винахідливого, дотепного й спритного і часом самовдоволеного.

Велика і повна рука говорить про милосердя і м'якосердям її власника, іноді схильного до самозакоханості. При хорошому здоровому кольорі руки її володар може бути надзвичайно щедрим людиною, яка буває і дотепний, але не в такій мірі, як господар великий і худий руки. Велика, товста і груба рука означає: людина схильна до меланхолії і рідко буває щедрим і ввічливим.

Середній розмір руки вказує на тонкий розум її власника, особливо якщо ця рука холодна і волога. Таким людям властивий дух допитливості і запалу, пристрасть до полеміки і схильність до протиріччя самому собі. Середня, товста і груба рука про те, що її господар людина нетямущий, хоча і дуже сильний фізично. Середня, повна і суха рука говорить про те, що її власник - улюбленець долі і його очікує блискуча кар'єра, особливо, якщо у такої руки свіжий колір. Середня, повна і волога рука блідого (синюватого) кольору вказує на лагідність, доброту і лагідність її власника. Така ж рука, але білого кольору говорить про сильний вплив Місяця. У таких людей флегматичний темперамент. Така ж рука, але червоного кольору належить людині гордому, блискучому, але, можливо, зарозумілому, зневажати інших.

Маленька рука зустрічається частіше у жінок, у чоловіків в більшості випадків вказує на дратівливість, гордість і зарозумілість. Маленькі руки свідчать також про схильність до великих планам і ідеям. Їх володарі схильні більш до синтезу, ніж до аналізу. Маленька, груба і худа рука говорить про винахідливого людину, спритник, у характері якого майже немає місця поганим звичкам і впливам. Маленька, худа і суха рука прямо вказує на людину злодійкувато, підозрілого і задумливого. Це - хитруни і пройдисвіта. Маленька, худа і суха жіноча рука вказує на бездушність, злобу, жорстокість серця, мстивість характеру. Маленька і товста рука говорить про відсутність поганих схильностей, але про прагнення до насолоди і задоволень. Чим товще рука і чим краще її колір, тим гармонійніше характер.

Колір шкіри може расказать o чому, особливо по частині життєздатності та активності людини. Бліді руки вказують на недостатню життєздатність, уповільнене кровообіг. Це людина холодного темпераменту, позбавлений підприємливості. Руки з жовтим відтінком підкреслюють обережність, вказують на хворобу печінки або жовчного міхура, що завжди пов'язане з меланхолією, підвищеною нервозністю. Рожева рука підкреслює гарне здоров'я людини, підприємливість, життєрадісність. Червоні руки - у людини повнокровного, запального, метушливого і агресивного. Синюватий відтінок - порушена циркуляція крові. Зеленуватий - у злих і злопам'ятних людей. Чим ніжніше шкіра на руках, тим восприимчивее людина і навпаки, якщо вона груба і товста, простежуються властивості черствості і непроникності. Гнучка, розслаблена рука з рухливими пальцями належить легкопріспосаблівающемуся, безтурботному і компанійська людина. Мала рухливість руки і пальців говорить про те, що людина не завжди ужівчів в колективі, з нього навряд чи вийде хороший підприємець, турботливий хазяйственнік.

Волосся на чоловічій руці, якщо їх багато або помірне колличество - ознака серцевої теплоти, розуму і любові до комфорту. Волосся на жіночій руці вказують на жорстокість. Досконале відсутність волосся, або навіть гармата, на чоловічій руці підкреслює жіночність, недолік мужності і слабке потяг до задоволень і насолод. Дуже волохата чоловіча рука говорить про непостійність і нестійкості людини, великий фізичній силі і недоліку розсудливості. Якщо волосся росте тільки на нижніх суглобах руки - це говорить про доброту і м'якість характеру.

Тверда рука вказує на високу працездатність, активну діяльність і передбачливість. Занадто Твері шкіра на долоні буває у дуже діяльних людей, які ні хвилини не можуть оставатся без діла, що супроводжує шукають і творчим особистостям, які мають успіх серед друзів і знайомих.

М'які руки - ознака поетичності і тонких почуттів. Занадто м'які і пухкі характерні для ледачих і марнотратних.

Сильно м'язисті - ознака захоплення їжею, напоями, чуттєвими насолодами. Занадто костисті вказують на ревнощі, скупість, холоднокровну злобу. Широкі руки свідчать про працездатність, вузькі - про нестачу уяви і фантазії. Дуже вузькі, довгі, тверді і тонкі руки говорять про те, що перед вами егоїст і тиран. Теплі ж руки - не тільки ознака життєрадісності, сердечності, але і гарячковість. Людина з теплими руками завжди з жаром береться за справу. Холодні руки служать ознакою зовнішнього байдужості в ставленні до інших людей, не вказуючи, на неупередженість натури.

Суха, жорстка рука свідчить про надмірне контролі людини над його емоціями. Ці люди зазвичай бувають нервовими і неспокійними. Спітнілі руки вказують на сором'язливість і часто на хворобу серця.

Несприятливий вид ліній або загрозливий знак на долоні мають фатальне значення в тому випадку, якщо вони спостерігаються на обох руках. Інші сприятливі знаки можуть зменшити їх значення і навіть звести нанівець.

Різниця між правою і лівою рукою - особливість про яку не можна забувати вивчаючому хіромантію. Навіть незнайомий з хіромантією людина, переглянувши руки декількох людей, як правило, уражається різниці форми і позиції ліній правої і лівої руки у одного і того ж особи.

Тому потрібно розглядати обидві руки, але більше покладатися на інформацію правою, а не лівою. Ліва рука - це рука, з якою ми народилися, а праву ж руку ми робимо самі, тобто ліва рука вказує на природні риси характеру. Права рука показує тренування, досвід, оточення, яке впливало на життя людини.

У лівші лінії більш яскраво позначені на лівій і блідіше на правій руці. Деякі люди так змінюються, що ледь знайдеш два-три однакові лінії на обох руках. Але інші змінюються мало і різниця ліній на їх руках майже непомітна. Треба запам'ятати: людина, долоні якого дуже різняться, прожив більш цікаву, повну подій життя, ніж людина, у якого руки однакові.

Pc-service.kz


 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер.