Медитация онлайн бесплатно:
Хіромантія. Пагорби на руках

 

Пагорбами називаються маленькі горбки на поверхні долоні. Вони пов'язані з потенційною енергією і заняттями, які доставляють людині задоволення. Відповідно, уважний аналіз пагорбів необхідний при визначенні сфери професійної діяльності, в якій людина може досягти найбільшого успіху.

Пагорбам руки дані ті ж імена, що і семи основним планетам, що впливає на долю нашої Землі, а саме: Сонце, Місяць, Венера, Меркурій, Марс, Юпітер і Сатурн. Ці імена зв'язувалися з наступними властивостями цих семи планет:

Венера - любов, чуттєвість і страcть;
Марс - життєвість, хоробрість, боротьба;
Меркурій - мислення, комерція, наука;
Місяць - уява, романтика, мінливість;
Сонце - блискучість, плідність, успіх;
Юпітер - честолюбство, панування сили;
Сатурн - самота, спокій, розсудливість.
Необхідно враховувати як кількість, так і якість пагорбів. Якщо пагорб високий, це говорить про те, що людина буде енергійним і активним в тих видах діяльності, які даний пагорб символізує. Людина готова затратити максимум фізичної енергії, щоб реалізувати ті якості, якими його наділяє цей пагорб. Якщо пагорб широкий, це вказує на великий інтелектуальний потенціал. В ідеалі всі пагорби повинні бути високими і широкими.

Для початку потрібно оглянути долоню і знайти пагорб, який на ній домінує. Потрібно натиснути на нього, щоб визначити ступінь його твердості. Якщо пагорб твердий, людина вміє правильно користуватися отриманими знаннями та навичками. Якщо ж пагорб м'який, це вказує, що людина отримала знання або навички, які він не використовує. Безсумнівно, є долоні, на кото-яких всі пагорби виглядають однаково добре розвиненими. Людина з такими руками наділений винятковою енергійністю та амбітністю і впевнений в тому, що доб'ється всіх своїх цілей. Така долоню відома як «щаслива рука».
Іноді зустрічаються руки, на яких пагорби майже невиразні. Людина з такими руками страждатиме від невпевненості в собі, в можливості домогтися успіху. Якщо при цьому долоня тверда на дотик, це означає, що він зможе досягти поставлених цілей, але йому доведеться працювати набагато більше і важче, ніж людині з добре розвиненими пагорбами. Перші чотири пагорба розташовані біля основи пальців, а інші чотири - на різних ділянках долоні. Кожен з «пальцевих» пагорбів володіє центральною точкою, або вершиною, яка представляє собою рельєфний трикутний малюнок шкіри, схожий з відбитками пальців. Щоб розглянути вершину більшості пагорбів, потрібно збільшувальне скло. Якщо вершина розташована на вертикальній осі, що ділить палець навпіл, це говорить про те, що вона є найважливішою, або домінантною. Якщо два і більше пагорба мають Центрованим вершини, це означає, що всі вони однаково значущі.

Пагорб Юпітера

Цей пагорб розташований біля основи вказівного пальця. Якщо пагорб одночасно високий і широкий, це вказує на природженого лідера, людини, яка в будь-якій ситуації здатний взяти командування на себе. Ця людина розумна, ініціативний і впевнений у собі. Він амбітний, честолюбний і готовий працювати не покладаючи рук заради досягнення своїх цілей. Сильний пагорб Юпітера часто зустрічається на руках політиків і громадських діячів, а також релігійних лідерів. Якщо пагорб Юпітера високий, але швидше пружинистий, ніж твердий, це вказує на людину гордого, гордовиту і марнославного. Він украй самовпевнений, любить працювати на публіку. Йому властива схильність до деяких зловживань, наприклад їжею.

Пагорб Сатурна

Цей пагорб розташований біля основи пальця Сатурна. Якщо він добре розвинений, значить, людина ставиться до життя серйозно. Він буде відповідальним, старанним трудівником, але в той же час буде відчувати схильність до меланхолії і самотності. Такій людині подобатиметься копітка робота, яка потребує підвищеної уваги до деталей і яку можна виконувати самостійно, без участі інших людей. Він володіє багатьма достоїнствами, і навколишні люблять його. Однак сам він не зможе з легкістю виразити відповідну любов і симпатію.

Якщо даний пагорб широкий і пружинистий на дотик, це вказує на людину, часто погружающегося в хворобливі фантазії.

Цей пагорб рідше інших виявляється домінантним на руці. У більшості людей під пальцем Сатурна знаходиться плоска ділянка долоні, і це говорить про те, що вони не володіють негативними схильностями, асоційованими з даними пагорбом.

Пагорб Аполлона

Цей пагорб розташований біля основи безіменного пальця, або пальця Аполлона. Він дозволяє визначити, як людина ставиться до успіху, щастя і красі. Добре розвинений пагорб Аполлона наділяє людину ентузіазмом, естетичним смаком і вмінням спілкуватися з оточуючими людьми. Людина з таким пагорбом Аполлона цінуватиме красиві речі, незалежно від того, чи здатний він сам створити щось подібне.

Для багатьох людей успіх є еквівалентом виключно фінансового благополуччя, і людина з добре розвиненим пагорбом Аполлона ніколи не пройде повз можливості заробити.

Люди з таким пагорбом Аполлона різносторонньо розвинені, легко пристосовуються, здатні вижити в будь-якій ситуації, а їх присутність неможливо не помітити. Вони доброзичливі, чарівні і приємні в спілкуванні. З ними легко знайти спільну мову. Проте люди з дуже сильним пагорбом Аполлона володіють вибуховим темпераментом, але коли їх обурення проходить, напади люті швидко забуваються - принаймні ними!

Головними негативними рисами, якими великий пагорб Аполлона наділяє людину, є гординя, марнославство і схильність до перебільшення. М'який і пружинистий пагорб означає, що людина мріє про великого успіху, але мало що робить для його досягнення. У творчих сферах діяльності він швидше за все дилетант. Якщо цей пагорб невиразний на долоні, це вказує на людину простого і практичного, але позбавленого уяви та естетичного смаку. Пагорб Аполлона, зміщений у бік пальця Сатурна, говорить про те, що людина більше цікавиться письменництвом, будь то музика або театральні п'єси, - ніж виступом на сцені.

Якщо пагорб Аполлона зміщений у бік пальця Меркурія, це вказує на те, що людина більше інтeресуется продюсерською діяльністю, режисурою або грою на сцені. Він може займатися комерційною стороною творчого процесу і стати імпресаріо або театральним менеджером.

Пагорб Меркурія

Пагорб Меркурія розташований під мізинцем і пов'язаний з швидкістю мислення і здатністю людини до аналізу. Люди з добре розвиненим пагорбом Меркурія володіють неабияким інтелектом і здатністю чітко і ясно висловлювати свої думки, жваво цікавляться всім, що відбувається в навколишньому світі. Вони прекрасно почувають себе в конкурентному середовищі, люблять змагання - і не тільки із задоволенням беруть участь у спортивних змаганнях та іграх, а й активно змагаються в бізнесі. Відрізняються винахідливістю і швидкістю мислення, яку не втрачають навіть в екстремальних умовах. З них виходять хороші вчителі, актори і організатори. Їм подобається брати участь у суперечках і дискусіях, оскільки це дає можливість проявити кмітливість і відзначитися дотепністю і умінням красиво опонувати. Вони дбайливі, ніжні і стають відданими супутниками життя і чудовими батьками. З ними легко і приємно спілкуватися.

Якщо пагорб Меркурія на долоні людини відсутній, це вказує на його непрактичність і нещирість. Такий індивідуум може за допомогою свого красномовства обманювати і вводити в оману інших людей. Нерозвинений пагорб Меркурія часто зустрічається на руках шахраїв, аферистів і злодіїв «на довірі». Однак його відсутність не обов'язково говорить про нечесність людини. Нерозвинений пагорб Меркурія може означати, що людина мріє про успіх і будує грандіозні плани, але нічого не робить для того, щоб реалізувати їх.

Іноді цей пагорб виявляється зміщеним у бік пальця Аполлона. Це говорить про те, що людина ставиться до життя з гумором, несерйозно.

Якщо пагорби Меркурія і Аполлона зливаються в один великий пагорб, це вказує на людину, наділеного великими творчими здібностями і цікавиться найрізноманітнішими областями культурного життя.

Пагорб Венери

Цей пагорб розташований біля основи великого пальця і оперезаний лінією життя. Він утворює третю фалангу великого пальця і управляє любов'ю, прихильністю, пристрастю, життєздатністю і умінням співчувати.

Якщо даний пагорб достатньо високий і твердий, це вказує на людину співчутлива, турботливого, що вміє насолоджуватися життям. Його тягнуть краса і любов. Свої взаємини з партнером він намагається будувати на основі любові і дружби. Він буде щасливий створити надійний любовний союз, заснований на довірі і щирої прихильності. Він завжди повний пристрасті, енергії та ентузіазму.

Чим вище пагорб, тим більшою пристрасністю він наділяє людину. Цей фактор необхідно враховувати при аналізі сумісності любовної пари. Навпаки, чим нижче пагорб, тим більше холодний буде людина. Якщо пагорб Венери являє собою не опуклість, а западину, то така людина ні до кого не відчуває ні любові, ні співчуття, ні жалості. Ширина пагорба Венери визначається лінією життя. Якщо лінія життя описує на долоні правильне півколо, пагорб Венери буде великим, що вказує на людину, щедрого в любові. Його завжди буде переповнювати душевна теплота і життєва енергія.

Якщо лінія життя проходить близько від великого пальця, це говорить про те, що людина буде проявляти обережність у всіх сферах життя і страждати від нестачі сил і витривалості.

Пагорби Марса

Існує два пагорби Марса - по одному на кожній стороні долоні. Їх називають внутрішнім і зовнішнім Марсом. Внутрішній Марс розташований біля основи великого пальця, усередині лінії життя. Легке стиснення руки дозволяє виявити цю ділянку руки по складці шкіри, що утворюється, коли людина рухає великим пальцем. Ступінь твердості цього пагорба безпосередньо пов'язана з рівнем агресії людини: вона дозволяє визначити, чи буде людина відстоювати свою позицію і, якщо буде потрібно, битися за неї чи просто втече і сховається. Внутрішній Марс безпосередньо пов'язаний з хоробрістю. Якщо цей пагорб надто розвинений, він наділяє людину підвищеною агресивністю і конфліктністю. І навпаки, відсутність внутрішнього Марса говорить про те, що людина не здатна за себе постояти.

Прямо навпроти внутрішнього Марса, на протилежній стороні долоні, розташований зовнішній Марс. Як правило, його можна виявити між лініями розуму і серця. Іноді лінія розуму може закінчуватися на зовнішньому Марсі, але лінія серця завжди знаходиться за його межами. Зовнішній Марс управляє самодисципліною і внутрішньою силою, що дозволяють людині продовжувати боротьбу, коли переважна більшість людей на його місці вже давно б опустили руки. Відповідно, цей пагорб завжди домінує на руках людей, яким довелося пережити негаразди і важкі життєві випробування. Цей пагорб також безпосередньо пов'язаний з моральною стійкістю і сміливістю.

Якщо обидва пагорба Марса добре розвинені, це вказує на людину щедрого і готового постояти як за самого себе, так і за своїх друзів. Він володіє величезною витривалістю і завжди повний сил. Добре розвинені пагорби Марса є украй сприятливим знаком на руках спортсменів, оскільки наділяють своїх володарів цілеспрямованістю, силою, наполегливістю і агресивністю, необхідними для перемоги.

Ділянка долоні між двома пагорбами Марса називається долиною Марса. Ця ділянка має бути твердим на дотик. У випадку, коли обидва пагорба добре розвинені, долина Марса може являти собою западину або поглиблення. Для того щоб перевірити твердість цієї ділянки долоні, потрібно натиснути великим пальцем на його середину, притискаючи інші пальці до зовнішньої сторони долоні. Оскільки ця ділянка руки перетинають лінії розуму, серця і долі, бажано, щоб він був твердим. У цьому випадку людина зможе найкращим чином використовувати якості, якими його наділяють ці лінії. Якщо долина Марса м'яка або пружиниста на дотик, це означає, що людина зробить багато помилок при виборі друзів, дозволить їм впливати на себе і буде дотримуватися їхніх порад, прекрасно усвідомлюючи, що надходить неправильно. Така долина Марса особливо часто зустрічається на руках підлітків, але, на щастя, в більшості випадків з віком вона набуває твердості.

Пагорб Місяця

Пагорб Місяця розташований біля основи долоні з боку мізинця, прямо навпроти великого пальця. Цей пагорб управляє підсвідомістю, уявою й творчим началом. Його аналіз дозволяє виявити емоційний склад людини. В ідеалі цей пагорб повинен бути твердим на дотик і володіти чітко вираженою вершиною. Вершина пагорба - це шкірний малюнок, який ми будемо більш докладно обговорювати в наступному розділі. Якщо вершина пагорба Місяця добре виражена, вона наділяє людину багатою уявою та інтересом до творчих професій. Якщо цей пагорб один з домінуючих, це говорить про схильність людини до мрійливості і фантазіям і про відсутність цілеспрямованості, необхідної для реалізації його грандіозних планів. Якщо цей пагорб одна домінує на руці, він робить людину жінкоподібним і зніженим. Жінка з домінуючим на її долоні пагорбом Місяця буде поверхневою і легковажною.

Пагорб Нептуна

Цей пагорб розташований біля основи долоні, ближче до зап'ястя, між пагорбами Венери і Місяця. Коли цей пагорб твердий, він утворює піднесеність на долоні в тому місці, де зустрічаються пагорби Місяця, Венери і Нептуна. Пагорб Нептуна наділяє людину красномовством і здатністю швидко думати і швидко приймати рішення. Він є украй сприятливим знаком на руці людини, що виступає на публіці. Якщо ж пагорб Нептуна на долоні відсутній, це говорить про те, що людині важко підібрати слова, щоб висловити свої потаємні почуття і думки.

Зміщені пагорби

Досить часто зустрічаються зміщені пагорби, значення яких в даному випадку зазнає невеликі зміни. Центр кожного пагорба можна встановити по вершині або центральній точці трикутника. Вона являє собою місце, де шкірний малюнок утворює маленький трикутник. Верхній кут його вказує у бік пальця, під яким цей трикутник знаходиться, а два інших кута вказують у бік сусідніх пагорбів.

Якщо пагорб Юпітера зміщений до краю долоні, це вказує на людину украй егоїстичного. Якщо пагорб зміщений у бік великого пальця, це означає, що людина ніколи не забуває про своє походження, і це накладає відбиток на всі його дії і вчинки. Якщо пагорб Юпітера зміщений у бік пагорба Сатурна, це вказує на людину сором'язливого і скромного, але мудрого і вдумливого.

Якщо ж пагорб Сатурна зміщений у бік пагорба Юпітера, це наділяє людину оптимізмом і впевненістю в собі. Усунутий у бік пагорба Аполлона пагорб Сатурна наділяє людину позитивним поглядом на життя, хоча і не усуває потребу в самоті.

Пагорб Аполлона, зміщений у бік пагорба Сатурна, говорить про те, що людина наділена талантом знаходити спільну мову з дітьми та підлітками. Така людина здатна багато чого добитися, обравши професію, пов'язану з вихованням і навчанням дітей. Якщо пагорб Аполлона зміщений у бік пагорба Меркурія, це означає, що людина гостро відчуває свою єдність з усіма живими істотами, особливо з тваринами.

Якщо пагорб Меркурія зміщений у бік пагорба Аполлона, це вказує на людину легковажного, безтурботно який стосується життя. Така людина все перетворює на жарт і не здатний серйозно сприймати що відбувається. Дуже рідко пагорб Меркурія виявляється зміщеним до краю долоні, і таке його положення говорить про те, що людина продемонструє виняткову сміливість перед лицем небезпеки.

Блок питания Magsafe 2 45w Power Adapter


 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер.