Медитация онлайн бесплатно:
Хіромантія. Лінії на руці. Лінія життя

 

Лінії на руці

На долоні людини є сім головних ліній і сім другорядних.
Головні лінії наступні:

Лінія Життя - огинає пагорб Венери;
Лінія Голови - перетинає долоню поперек по центру;
Лінія Серця - йде поруч з лінією Голови біля основи пальців;
Пояc Венери - розташований над лінією Серця і оточує пагорби Сатурна і Сонця;
Лінія Здоров'я - йде від пагорба Меркурія вниз;
Лінія Сонця - починається по рівнині Марса і піднімається вгору до пагорба Сонця;
Лінія Долі - займає середину руки від зап'ястя до пагорба Сатурна.
Другорядні лінії:
Лінія Марса - починається на пагорбі Марса і проходить всередині лінії Життя;
Дорога пристрасті - лінія, що йде паралельно лінії Здоров'я;
Лінія Інтуїції - півколо, що йде від пагорба Меркурія до пагорба Місяця;
Лінія Брака - горизонтальна лінія на пагорбі Меркурія;
Три браслета на зап'ясті.
Лінія Голови розділяє руку на дві частини або півсфери. Верхня півсфера разом з пальцями і пагорбами Юпітера, Сатурна, Сонця, Меркурія і Марса представляє розумові та духовні характеристики, а нижня, в підставі руки - матеріальні.

Лінія життя

  Лінія Життя - це лінія, що починається біля пагорба Юпітера і спускається вниз, обходячи пагорб Венери. На ній відзначені час, хвороби, смерть, а також події, що розкриваються за допомогою інших важливих ліній.

Лінія Життя повинна бути довгою, глибокої і вузенькою, без порушень, розривів або хрестів будь-якої форми. Така лінія обіцяє довголіття, добре здоров'я і життєрадісність.

Коли лінія Життя складена з шматочків, перехрещуються між собою, або у вигляді ланцюжка - це вірний знак поганого здоров'я, особливо якщо сама долоню м'яка. Коли лінія продовжується і при цьому вирівнюється, це означає поліпшення та зміцнення здоров'я.

Якщо на лівій руці вона порвана, а на правій з'єднана, це пророкує небезпечну хворобу, але якщо вона порвана на обох руках - це вказівка на смерть.

Коли ж лінія Життя починається біля основи пагорба Юпітера, а не збоку від нього, це вказує на дуже рано проявилося честолюбство і амбіцію.

Коли лінії Життя починається у пагорба Юпітера у вигляді ланцюжка, це вказує на погане здоров'я в дитинстві.

Коли лінія Життя дуже близько сходиться з лінією Голови, це вказівка на те, що в житті людина керується розсудливістю і інтелектом, але він дуже чутливий до всього, що стосується його особи і досить обережний при вирішенні ділових питань.

Коли відстань між лінією Життя і лінією Голови середнє, людина більш вільно втілює свої плани і ідеї в життя. Це також вказує на енергійність і прагнення вперед.

Дуже велика відстань вказує на занадто велику самовпевненість і відчайдушність. Ця людина діє необачно, поспішно, імпульсивно і ніколи не керується розсудливістю.

Коли лінія Життя, лінія Голови і лінія Серця - з'єднані на початку їхнього шляху, це недобрий знак, який вказує на те, що через поганих рис характеру ця людина сліпо і стрімко рухається до небезпеки і катастрофи. Цей знак, якщо говорити про темперамент, вказує на брак почуття небезпеки, що загрожує його персони, особливо коли небезпека виходить від інших людей.

Якщо лінія Життя розділяється десь у центру руки і одна гілка повертається і перетинає підставу пагорба Місяця, це вказує: на твердій, добре розвиненою руці - на неспокійне життя, пристрасть до подорожей і задоволення бажань; на м'якій руці, з похиленою лінією Голови - на неспокійну натуру, що прагне до різноманітності, але в даному випадку це виразиться в якомусь пороці і нестриманості.

Коли маленькі лінії спадають від лінії Життя або притискаються до неї - це знак слабкості і втрати життєрадісності на той період життя, на якому вони з'являються. Дуже часто вони закінчують саму лінію Життя, показуючи таким чином обрив життєвого шляху та розтрату життєвих сил.

Всі лінії, що піднімаються вгору від лінії Життя, є знаками зміцнення життєвої сили, досягнень і успіхів. Якщо така лінія-волосинка піднімається або набігає на пагорб Юпітера, це вказує на підвищення по службі або взагалі підвищення по соціальних сходах на один щабель (час події - початок цієї гілочки на лінії Життя). Цей знак відноситься до знаків успіху в сенсі влади, а нічого іншого. Якщо ж лінія піднімається до пагорба Сатурна і рухається поруч з лінією Долі, це є вказівкою на поліпшення становища в сенсі багатства і інших земних радощів, але тільки завдяки власній енергії і рішучості людини.
Якщо лінія-волосинка відходить від лінії Життя і піднімається до пагорба Сонця, це вказує на відмінну особливість людини, залежно від характеру руки.

Якщо вона відходить від лінії Життя і йде до пагорба Меркурія, це знак великого успіху в бізнесі і науці, знову ж таки, згідно характером руки - квадратної, лопаткообразной або конічної. Наприклад, на квадратній долоні це знак успіху в бізнесі і науці, на лопаткообразной - у винаході та відкриттях, конічної - вказує на успіх у грошовому питанні, досягнутому завдяки діям імпульсивним, характерним для даної людини, таким як спекуляція, яке-небудь підприємництво та т.п.

Коли лінія Життя роздвоюється в кінці, а відстань між роздвоєною лінією велике - це вказівка на те, що людина швидше за все закінчить свій шлях в іншій країні або переїде в яке-небудь зовсім інше місце, далеке від місця народження.

Острівець на лінії Життя означає хворобу або погіршення здоров'я на період, поки острівець триває, але яскраво виражений острівець на початку лінії Життя вказує на таємницю, пов'язану з народженням людини.

Якщо лінія Життя на своєму шляху перетинає квадрат - це знак порятунку від смерті. Якщо квадрат замикає в собі ще й острівець - лікування від важкої хвороби. Отже, квадрат в будь-якому місці на лінії Життя означає збереження життя.

Всі рівні, добре сформовані лінії, супроводжуючі лінію Життя, роблять позитивний вплив на неї, але всі інші лінії, спрямовані в протилежному напрямку та перетинають лінію Життя, вказують на занепокоєння і перешкоди, які чинить втручанням інших людей. Треба звернути увагу як закінчуються ці лінії. Якщо вони просто перетинають лінію Життя, вони вказують на втручання родичів у сфері домашніх питань. Якщо вони перетинають лінію Життю і вриваються на лінію Долі, вони вказують на втручання сторонніх людей у ділові питання або інші ваші інтереси, а місце перетину лінії Долі вказує, коли це трапитися. Коли ці лінії досягають лінії Голови, вони вказують, що якісь люди вплинуть на ваші думки і втрутяться в втілення в життя ваших ідей. Якщо вони досягають лінії Серця і перетинають її, це вказує на втручання у ваші сердечні справи, а точка перетину з лінією Життя показує, коли це може статися. Якщо вони перетинають або розривають лінію Сонця, це показує що хтось втрутиться у ваше життя і зіпсує ваше становище через якийсь скандал чи приниження. Час вказується точкою перетину. Коли лінія перетинає долоню і стосується лінії Брака, це означає розлучення (нав'язаний). Якщо пересічна лінія сама має знак типу острівця, це вказує на те, що людина, яка є причиною занепокоєння, пройшов сам через такий же скандал або таку ж неприємність. Навпаки, якщо тоненькі лінії йдуть паралельно лінії Життя, це знак твердої зашиті вашого життя.

Якщо лінія Життя спускається вглиб руки, даючи таким чином горбу Венери великий простір, це вже сам по собі знак хорошого фізичного здоров'я і довгого життя. І навпаки, якщо вона розташована дуже близько до пагорба Венери, здоров'я погане, а будова тіла погане. Чим коротше лінія Життя, тим коротше життя.

Блок питания Magsafe 2 85W


 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер.