Google+Хіромантія. Лінії на руці. Лінія Голови
гадания гадать www.sudyba.com


Лінія голови визначає розумові здібності людини - силу чи слабкість інтелекту, а отже, і темперамент і талант, властивість і спрямованість самого таланту.

Якість цієї лінії залежить в першу чергу від типу руки. Наприклад, нахилена лінія голови на психічної або конічної руці не так важлива, як на квадратній.

Лінія голови може починатися в трьох різних точках:

- З центру пагорба Юпітера;
- Від початку лінії Життя;
- Всередині лінії Життя у пагорба Марса.

Лінія Голови найсильніша, коли вона довга і починається на пагорбі Юпітера, торкаючись при це лінії Життя - така людина енергійний, талановитий, рішучий у досягненні мети. Ця людина буде головувати над іншими без всякого зусилля зі свого боку. Його необмежену честолюбство поєднується з розумом. Але він обережний у найвідчайдушніших і сміливих вчинках, він гордий, що може керувати людьми і вільно звертається з предметами, суворий в дотриманні адміністративних правил, але справедливий.

Є ще варіант, майже такий же сильний: лінія Голови піднімається з пагорба Юпітера, але злегка відділяється від лінії Життя. Цей тип характеризується також, як попередній, але володіє меншим самоконтролем і дипломатичністю. Він поспішний у прийнятті рішень, зарозумілий в діях. Як лідер така людина проявляє себе з кращого боку в критичній ситуації. Але при великих можливостях така людина може наробити дурниць через егоїзм і поспішності.

Лінія Голови, що починається разом з лінією Життя і з'єднана з нею, вказує на натуру чутливу, знервовану і занадто обережну. Люди, навіть дуже розумні, з такою лінією Голови надмірно розсудливі і ніколи не дозволяють собі розслабитися.

Лінія Голови, що піднімається з пагорба Марса всередині лінії Життя - не дуже сприятливий знак, оскільки починаючись занадто близько до лінії Життя, вона в той же час від неї дуже віддаляється. Це вказує на образливість, стурбованість, мінливість у думках і діях.

Основні особливості лінії Голови такі: коли лінія пряма, ясна і рівна, вона вказує на практичність і розсудливість людини, на перевагу їм матеріальної сторони життя, уяві і мріям.

Коли вона пряма в першій половині, а потім злегка загинається вниз - це ознака балансу між практичністю і уявою. Така людина постійно розсудливий, навіть у роботі, що вимагає уяви, зльоту думки.

Коли вся лінія Голови вигнута до низу - це знак схильності до роботи, що вимагає вообржанія; якість же вообржанія залежить від типу руки: музичне, художнє, літературне або інженерно-технічну. При дуже сильному вигині спостерігається схильність до любовних романів, ідеалізму, богеми.

Якщо вигнута лінія Голови закінчується вилочкою на пагорбі Місяця - вона говорить про літературний талант, високого ступеня уяви.

Коли лінія Голови довга і пряма, йде прямо через середину долоні і досягає іншого її боку, це звичайно вказує на дуже високий інтелект, але людина цей схильний використовувати його в егоїстичних цілях.

Коли ця лінія прямо перетинає долоню, а потім злегка піднімається на пагорб Марса, вона вказує на те, що власник такої руки досягне надзвичайних успіхів у діловому житті; така людина має загострене чуття на гроші і дуже швидко багатіє. Цей знак, однак, вказує на лідера, який не дбає як його успіхи відображаються на інших, який матеріал є в його розпорядженні, аби робота була бездоганна і вчасно ними зроблена.

Коли лінія Голови коротка, ледве досягає середини долоні, це знак натури дуже практичною і діловий, але позбавленої всякого уяви.

Якщо лінія надмірно коротка, вона передрікає ранню смерть через хворобу мозку.

Якщо лінія Голови розривається під пагорбом Сатурна, це пророкує несподівану дивну смерть.

Якщо вона складається з перемежованих рисок або ланцюжків - це вказівка на недолік твердих переконань і нерішучість.
Коли лінія Голови сповнена острівців і промінчиків - це пророкує сильні головні болі і небезпека розумового захворювання.

Коли лінія Голови розташовується так високо на руці, що відстань до лінії Серця стає дуже маленьким і при цьому вона дуже чітка, сильна, нахилена в сторону якогось пагорба, вона приймає на себе якість цього пагорба:

- До пагорба Місяця - уяву, містицизм, схильність до окультних справах;
- До пагорба Меркурія - успіхи в комерції або науці;
- До пагорба Сонця - спрагу популярності, слави;
- До пагорба Сатурна - вказівка на музикальність, релігійність, глибину думки;
- До пагорба Юпітера - знак гордості і прагнення до влади.

Якщо ж гілочка від неї піднімається і з'єднується з лінією Серця - це знак великого захоплення або любові і в даній ситуації людина буде сліпий і неблагоразумии.

Подвійна лінія голови зустрічається дуже рідко і це вірний знак сили розуму та інтелекту. Такі люди володіють подвійною натурою. З одного боку вони чутливі і делікатні, а з іншого - самовпевнені, холодні і навіть жорстокі. У них різноманітні таланти і нахили, прекрасна мова, особлива здатність грати на людських якостях, зазвичай вони володіють величезною волею і рішучістю.

Якщо лінія Голови розірвана на дві частини на обох руках, це знак нещасного випадку зі смертельним наслідком або буде завдано бандитський удар по голові.

Острівець - вказівка слабкості. Коли він дуже чітко позначений, а лінія Голови на ньому закінчується, це вказівка на неможливість одужання. Якщо лінія дає отросточек до зірки або вона набігає на зірку на пагорбі Юпітера - це знак найдивовижнішої успіху у всіх підприємствах. Коли багато ворсинок-промінчиків відходить від лінії Голови до лінії Серця, захоплення будуть захопленнями, але не любов'ю.

Коли лінія Голови досягає квадратика чи перетинає її, це знак уникнення нещасного випадку завдяки сміливості і винахідливості самої людини.

Коли лінія Голови відстоїть від лінії Життя, це хороший знак за умови, що відстань не дуже велике. Якщо відстань середнє - це знак завидною енергійності, самовпевненості, рішучості в діях, швидкості думки. Це корисний знак для юристів, акторів, священиків і т.п. Але люди ці часто занадто поспішно приймають рішення, самовпевнені і нетерплячі. Коли це відстань дуже велике, це вказує на необачність, зухвала поведінка, самозамилування.

Коли лінія Голови, дуже наближена до лінії Життя і розташована низько на долоні - це знак відсутності самовпевненості. Такі люди дуже страждають від черезмерной чутливості, сором'язливості, легко ранимі і бувають глибоко нещасні.

goroskop na segodnia


 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер. Если вы используете наши гадания онлайн или статьи о гаданиях для принятия судьбоносных решений, вы принимаете тот факт, что вся ответственность за содеянное и за последующие события - на вас.
овен гороскоп 2019 телец гороскоп 2019 близнецы  гороскоп 2019 рак  гороскоп 2019 лев  гороскоп 2019 дева  гороскоп 2019
гороскоп овен 2019 гороскоп телец 2019 гороскоп близнецы 2019 гороскоп рак 2019 гороскоп лев 2019 гороскоп дева 2019
           
весы  гороскоп 2019 скорпион  гороскоп 2019 стрелец  гороскоп 2019 козерог  гороскоп 2019 водолей  гороскоп 2019 рыбы  гороскоп 2019
гороскоп весы 2019 гороскоп скорпион 2019 гороскоп стрелец 2019 гороскоп козерог 2019 гороскоп водолей 2019 гороскоп рыбы 2019