Медитация онлайн бесплатно:
Хіромантія. Лінії на руці. Лінія Голови

 

Лінія голови визначає розумові здібності людини - силу чи слабкість інтелекту, а отже, і темперамент і талант, властивість і спрямованість самого таланту.

Якість цієї лінії залежить в першу чергу від типу руки. Наприклад, нахилена лінія голови на психічної або конічної руці не так важлива, як на квадратній.

Лінія голови може починатися в трьох різних точках:

- З центру пагорба Юпітера;
- Від початку лінії Життя;
- Всередині лінії Життя у пагорба Марса.

Лінія Голови найсильніша, коли вона довга і починається на пагорбі Юпітера, торкаючись при це лінії Життя - така людина енергійний, талановитий, рішучий у досягненні мети. Ця людина буде головувати над іншими без всякого зусилля зі свого боку. Його необмежену честолюбство поєднується з розумом. Але він обережний у найвідчайдушніших і сміливих вчинках, він гордий, що може керувати людьми і вільно звертається з предметами, суворий в дотриманні адміністративних правил, але справедливий.

Є ще варіант, майже такий же сильний: лінія Голови піднімається з пагорба Юпітера, але злегка відділяється від лінії Життя. Цей тип характеризується також, як попередній, але володіє меншим самоконтролем і дипломатичністю. Він поспішний у прийнятті рішень, зарозумілий в діях. Як лідер така людина проявляє себе з кращого боку в критичній ситуації. Але при великих можливостях така людина може наробити дурниць через егоїзм і поспішності.

Лінія Голови, що починається разом з лінією Життя і з'єднана з нею, вказує на натуру чутливу, знервовану і занадто обережну. Люди, навіть дуже розумні, з такою лінією Голови надмірно розсудливі і ніколи не дозволяють собі розслабитися.

Лінія Голови, що піднімається з пагорба Марса всередині лінії Життя - не дуже сприятливий знак, оскільки починаючись занадто близько до лінії Життя, вона в той же час від неї дуже віддаляється. Це вказує на образливість, стурбованість, мінливість у думках і діях.

Основні особливості лінії Голови такі: коли лінія пряма, ясна і рівна, вона вказує на практичність і розсудливість людини, на перевагу їм матеріальної сторони життя, уяві і мріям.

Коли вона пряма в першій половині, а потім злегка загинається вниз - це ознака балансу між практичністю і уявою. Така людина постійно розсудливий, навіть у роботі, що вимагає уяви, зльоту думки.

Коли вся лінія Голови вигнута до низу - це знак схильності до роботи, що вимагає вообржанія; якість же вообржанія залежить від типу руки: музичне, художнє, літературне або інженерно-технічну. При дуже сильному вигині спостерігається схильність до любовних романів, ідеалізму, богеми.

Якщо вигнута лінія Голови закінчується вилочкою на пагорбі Місяця - вона говорить про літературний талант, високого ступеня уяви.

Коли лінія Голови довга і пряма, йде прямо через середину долоні і досягає іншого її боку, це звичайно вказує на дуже високий інтелект, але людина цей схильний використовувати його в егоїстичних цілях.

Коли ця лінія прямо перетинає долоню, а потім злегка піднімається на пагорб Марса, вона вказує на те, що власник такої руки досягне надзвичайних успіхів у діловому житті; така людина має загострене чуття на гроші і дуже швидко багатіє. Цей знак, однак, вказує на лідера, який не дбає як його успіхи відображаються на інших, який матеріал є в його розпорядженні, аби робота була бездоганна і вчасно ними зроблена.

Коли лінія Голови коротка, ледве досягає середини долоні, це знак натури дуже практичною і діловий, але позбавленої всякого уяви.

Якщо лінія надмірно коротка, вона передрікає ранню смерть через хворобу мозку.

Якщо лінія Голови розривається під пагорбом Сатурна, це пророкує несподівану дивну смерть.

Якщо вона складається з перемежованих рисок або ланцюжків - це вказівка на недолік твердих переконань і нерішучість.
Коли лінія Голови сповнена острівців і промінчиків - це пророкує сильні головні болі і небезпека розумового захворювання.

Коли лінія Голови розташовується так високо на руці, що відстань до лінії Серця стає дуже маленьким і при цьому вона дуже чітка, сильна, нахилена в сторону якогось пагорба, вона приймає на себе якість цього пагорба:

- До пагорба Місяця - уяву, містицизм, схильність до окультних справах;
- До пагорба Меркурія - успіхи в комерції або науці;
- До пагорба Сонця - спрагу популярності, слави;
- До пагорба Сатурна - вказівка на музикальність, релігійність, глибину думки;
- До пагорба Юпітера - знак гордості і прагнення до влади.

Якщо ж гілочка від неї піднімається і з'єднується з лінією Серця - це знак великого захоплення або любові і в даній ситуації людина буде сліпий і неблагоразумии.

Подвійна лінія голови зустрічається дуже рідко і це вірний знак сили розуму та інтелекту. Такі люди володіють подвійною натурою. З одного боку вони чутливі і делікатні, а з іншого - самовпевнені, холодні і навіть жорстокі. У них різноманітні таланти і нахили, прекрасна мова, особлива здатність грати на людських якостях, зазвичай вони володіють величезною волею і рішучістю.

Якщо лінія Голови розірвана на дві частини на обох руках, це знак нещасного випадку зі смертельним наслідком або буде завдано бандитський удар по голові.

Острівець - вказівка слабкості. Коли він дуже чітко позначений, а лінія Голови на ньому закінчується, це вказівка на неможливість одужання. Якщо лінія дає отросточек до зірки або вона набігає на зірку на пагорбі Юпітера - це знак найдивовижнішої успіху у всіх підприємствах. Коли багато ворсинок-промінчиків відходить від лінії Голови до лінії Серця, захоплення будуть захопленнями, але не любов'ю.

Коли лінія Голови досягає квадратика чи перетинає її, це знак уникнення нещасного випадку завдяки сміливості і винахідливості самої людини.

Коли лінія Голови відстоїть від лінії Життя, це хороший знак за умови, що відстань не дуже велике. Якщо відстань середнє - це знак завидною енергійності, самовпевненості, рішучості в діях, швидкості думки. Це корисний знак для юристів, акторів, священиків і т.п. Але люди ці часто занадто поспішно приймають рішення, самовпевнені і нетерплячі. Коли це відстань дуже велике, це вказує на необачність, зухвала поведінка, самозамилування.

Коли лінія Голови, дуже наближена до лінії Життя і розташована низько на долоні - це знак відсутності самовпевненості. Такі люди дуже страждають від черезмерной чутливості, сором'язливості, легко ранимі і бувають глибоко нещасні.

Блок питания Magsafe 2 45w Power Adapter


 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер.