Медитация онлайн бесплатно:
Хіромантія. Лінії на руці. Лінія Серця

 

Лінія Серця управляє емоційним життям людини. По ній можна судити про те, які взаємини у нього скадиваются з оточуючими людьми. Лінія Серця - головна лінія, найближча до основи пальців. Вона починається на ребрі долоні під мізінцемі закінчується десь між середнім і вказівним пальцями.

Лінія Серця має бути глибокою, ясною і добре забарвленою. Вона може починатися з трьох важливих пунктів на долоні:
-з середини пагорба Юпітера;
-Між вказівним і середнім пальцями;
-з центру пагорба Сатурна.

Коли лінія Серця починається з центру пагорба Юпітера, вона віщує вищий тип любові - гордість за свою любов і поклонінню свого ідеалу. Чоловік з такою формою лінії звичайно твердий, міцний, надійний в своїх уподобаннях. Він досить честолюбві, що б його обраниця була великою, благородної і знаменитою; такий чоловік ніколи не одружиться на персоні нижче свого становища і у нього буде набагато менше любовних зв'язків, ніж у чоловіка з лінією, яка від Сатурна.

Якщо лінія йде від пагорба Сатурна, іноді навіть від самого вказівного пальця, така лінія говорить про крайній максималізмі, про сліпого ентузіазмі. Чоловік так далеко заходить в гордості за свою кохану, що не бачить ні помилок, ні слабкостей в обраниці. Такі люди страждальці в любовних справах. Коли їх ідол падає - це удар по їх гордості, від якого вони рідко оговтуються.

Лінія Серця, що починається між вказівними і середнім пальцями, вказує на більш споконом, глибшу натуру в питаннях прихильностей і любові. Така людина - плід ідеалізму, предоставялемого Юпітером, і хтивості Сатурна. Вони спокійніше і стриманіше в пристрастях.
Людина з лінією Серця, що починається на пагорбі Сатурна, більш пристрасний в уподобаннях і досить егоїстичний в питанні задоволення стастей.

У сімейному житті він не так відкрито і демонстративен, як той у кого лінія Серця починається з пагорба Юпітера. Більш яскраво виражений у цих почуттях та людина, у якого лінія Серця починається від самого пальця Сатурна. Така людина пристрасний і чуттєвий як ніхто інший. Якщо пам'ятати, що дуже чувстенние особи дуже егоїстичні, то великих егоїстів вам не знайти!

Коли лінія Серця дуже яскраво виражена тобто прямо перетинає долоню від однієї сторони до іншої, це вказує на надмірну велелюбність і дику ревнощі. Все це буває більш загострено, якщо лінія Серця дуже довга і, піднімаючись із зовнішнього боку долоні, закінчується біля основи вказівного пальця.

Коли лінія Серця має масу волоскообразних ліній, що відходять від неї, це вказує на непостійність, схильність до флірту і любовним інтрижкам, без тривалої закоханості.

Лінія Серця, що починається від пагорба Сатурна, коли вона цепочкообразно і широка, вказує на крайнє презирство до протилежної статі.
Яскраво-червона лінія Серця вказує н неприборкану, схильну до насильства пристрасність; у людини байдужого до любовних утіх вона бліда і розмита.

Коли лінія Серця розташована низько і наближається до лінії Голови, це вказує на те, що вона завжди буде вмешіватся у справи інтелекту і, навпаки, якщо вона лежить високо на долоні, а лінія Голови піднімається і близько підходить до неї, то розум завжди керуватиме сердечними справами. Крім того, це пряма вказівка на жорсткий, заздрісний і недобрий характер.

Розриви в лінії Серця - покажчики розчарувань: під Сатурном - така доля; під Сонцем - через гординю; під Меркурієм - через дурість і капризу.

Коли лінія Серця починається маленької вилочкою на пагорбі Юпітера - це безпомилковий знак того, що володар руки - натура чесна і востороженний полклоннік любові. Дуже важливий факттор - її розташування: високо на долоні або низько. У першому випадку - це щасливий знак, який вказує на дуже щасливу натуру.

Якщо лінія Серця лежить так низько, що майже зливається з лінією Голови - це нещасливий знак: невезіння в любові в ранній молодості.
Коли лінія Серця розгалужується і одна гілочка закінчується на пагорбі Юпітера, а інша - між вказівним пальцем і середнім - це знак щасливого і спокійного натури, великого везіння, радості в любові. Але коли вилка така широка, що одна гілочка лежить на пагорбі Юпітера, а інша на пагорбі Сатурна, Е це вказує на невпевнене пооложеніе, на те, що шлюб не буде щасливим через розкиданості в почуттях.

Коли лінія позбавлена відгалужень і тоненька - це знак холодності і нестачі серцевих уподобань. Коли вона тоненька і рівна і заходить за край долоні - це знак безпліддя. Тоненькі лінії-промінчики, що піднімаються до лінії Серця від лінії Голови, означають вплив разумана справи сердечні; а якщо вони перетинаються між собою - любовні справи людини заплутані, нещасливі.

Коли лінія Серця, Голови і Життя дуже сильного зближення, це недобрий знак: у всіх любовних справах така людина невдаха.

Людина, у якої лінія Серця відсутній або вона дуже маленька, не здатний сильно любити. Але якщо ця лінія була але стерлася, це означає, що людина так сильно розчарувався в любові, що став холодний, безсердечний і безпристрасний.

ремонт ноутбука


 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер.