Медитация онлайн бесплатно:
Хіромантія. Лінії на руці. Лінія Здоров'я

 

Вона починається біля основи пагорба Меркурія або з найвищого пагорба Меркурія. І в міру того як вона, розвиваючись, спускається до лінії Життя - так розвивається хвороба або хвороботворних бактерій якоїсь хвороби, яка або спалахує в момент зіткнення лінії Здоровья з лінією Життя, або досягає тут свого кризового моменту. Лінія Життя вказує тільки на тривалість життя, залолеженную в людині. Але якщо лінія Здоров'я так само яскраво позначена на руці, як і лінія Життя, - місце їх перетину буде вказувати, коли, в якому віці він помре.

І неважливо, який довгі може бути лінія Життя, будь ненормальність на лінії здоров'я вказує на можливість смерті.

Лінія Здоров'я повинна проходити прямо зверху вниз. Чим пряміше, тим краще - це найголовніша ознака цієї лінії. Досконале відсутність цієї лінії - прекрасний знак. Він вказує на дуже міцну, здорову конституцію. Її наявність на руці будь-якого типу вказує на якусь слабкість організму, про яку треба знати і бути обережним.

Коли вона перетинає руку і в якомусь місці стосується лінії Життя, це говорить про те, що в організмі йде якийсь нездоровий процес, підточує його.

Коли лінія Здоров'я починається від лінії Серця у пагорба Меркурія і досягає лінії Життя або навіть перетинає її, це вказує на слабкість чи якесь захворювання серця. Коли вона дуже бліда за кольором і широка, це ознака слабкості серця і поганого кровообігу.


Коли вона дуже червона і в плямочках, це ознака лихоманки.
Якщо вона перекручена і неправильна - будуть скарги на печінку і жовчний міхур.

Коли вона складається з коротеньких прямих шматочків - погана робота травного тракту.

При лещіновідних (довгих світло-коричневих) нігтях острівці на лінії Здоров'я - ознака загрози легким та інших грудних захворювань; при таких же, але широких нігтях - вказівка на погане горло.

Яскраво позначена лінія Здоровья, з'єднує лінії Серця і Голови і не виходяшая за їх межі, вказує на небезпеку воспланія мозку.

Пряма лінія Здоровья, находяшаяся в нижній частині долоні, не гарантує крпекого здоров'я, але знак хороший, оскільки говорить про більш стійкому здоров'я, ніж лінія, що перетинає всю руку.
 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер.