Google+Хіромантія. Лінії на руці. Лінія Сонця
гадания гадать www.sudyba.com


Лінія Сонця ще називається лінією Аполлона. Це лінія талановитості, або лінія успіху. Вона повинна, як і лінія Долі, розглядатися в поєднанні з типом руки. Наприклад, вона яскравіше буде виражена на філософській руці, конічної і психічної, але це не має такого великого значення, як для квадратної і лопаткообразной. Правило щодо лінії Долі, приблизно застосовно в цьому сенсі і до лінії Сонця. Краще називати цю лінію лінією Сонця, так як це назва ясніше для багатьох і точно відповідає своїм значенням. Вона збільшує успіх, позначений хорошою лінією Долі, говорить про славу і особливому відміну в житті, коли їй супроводжують інші хороші знаки успіху в роботі і кар'єрі. В інших випадках вона просто говорить про темперамент - витонченому, живому, артистичному. У відсутність інших добрих знаків вона вказує лише на здатність людини цінувати й оцінювати мистецтво без здатності самовиражатися в ньому. Лінія Сонця може починатися від лінії Життя, пагорба Місяця, рівнини Марса, лінії Голови і лінії Серця. Починаючись від лінії Життя (при артистичної руці), вона вказує на те, що життя буде присвячена поклонінню прекрасного. При інших позитивних знаках - це обіцянка успіху в артистичних пошуках.

Починаючись від лінії Долі, вона збільшує успіх, обіцяний лінією Долі, і успіх цей стає особливо помітний з цієї тимчасової точки життєвого відліку (всі справи з цього моменту дуже покращаться). Більш точно і менш заплутує було б називати її лінією яскравого розуму і більших успіхів, ніж називати її лінією Аполлона, що більше означає мистецтво. Залежно від таланту, зазначеного лінією Голови і типом руки, можна вирішувати, якого ж характеру успіх чекає людини - в мистецтві чи матеріальному збагаченні. Початок на пагорбі Місяця обіцяє успіх і досягнення, головним чином залежать від зацікавленості і допомоги інших людей. В даному випадку це ніколи не буває точним позитивним знаком успіху, так як ця людина буде залежати від тих людей, з якими він зустрінеться на життєвому шляху. При похилої лінії Голови, однак, лінія Сонця більш схильна означати успіх в поезії, літературі та справах, що вимагають уяви.


Починаючись на рівнині Марса, вона обіцяє сонечко після негоди - успіх після важкого періоду. Початок від лінії Голови - знак незалежності від капризу інших у досягненні мети; успіх супроводжує людині завдяки таланту його самого, але не раніше другої половини його життя. Початок від лінії Серця вказує просто на великий смак і любов до предметів мистецтва, а з практичної точки зору це вказує на видатні діяння і вплив на людей в мирських справах на останньому етапі життя. Якщо середній палець (палець Сатурна) майже дорівнює вказівного, довга лінія Сонця в такому випадку робить людину здатною все ставити на карту: і талант, і багатство, і навіть саме життя. Головне завдання цієї лінії (якщо вона добре позначена) - вказувати на схильність до чутливості, а при виключно прямій лінії Голови - на любов до багатства, соціально високому становищу і влади. Коли на пагорбі Сонця позначено багато ліній - це знак дуже артистичної натури. Але різноманіття ідей у такої людини стане перешкодою успіху. Такі люди ніколи не володіють достатнім терпінням, щоб завоювати славу і визнання. Зірка на цій лінії - самий хороший знак з усіх знаків. Це вказує на безумовну талановитість і тривалий успіх. Квадрат на лінії Сонця - знак захисту від напастей ворогів, коли справа стосується імені і положення володаря. Острівець на цій лінії означає втрату положення і нанесення збитку імені володаря на період довжини цього острівця, а причиною зазвичай буває якийсь скандал.

На увігнутою долоні лінія Сонця втрачає всяку силу.

Повна відсутність лінії Сонця на талановитої в інших відносинах і артистичної руці вказує на те, що ці люди, навіть тяжко працюючи, рідко домагаються визнання в суспільстві. Такі люди, як би вони не заслуговували визнання, честі і слави, дуже рідко отримують їх. Можливо, тільки на їхній могилі будуть покладені лаврові вінки, які повинні були б за життя вінчати їх голови.
 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер. Если вы используете наши гадания онлайн или статьи о гаданиях для принятия судьбоносных решений, вы принимаете тот факт, что вся ответственность за содеянное и за последующие события - на вас.
овен гороскоп 2019 телец гороскоп 2019 близнецы  гороскоп 2019 рак  гороскоп 2019 лев  гороскоп 2019 дева  гороскоп 2019
гороскоп овен 2019 гороскоп телец 2019 гороскоп близнецы 2019 гороскоп рак 2019 гороскоп лев 2019 гороскоп дева 2019
           
весы  гороскоп 2019 скорпион  гороскоп 2019 стрелец  гороскоп 2019 козерог  гороскоп 2019 водолей  гороскоп 2019 рыбы  гороскоп 2019
гороскоп весы 2019 гороскоп скорпион 2019 гороскоп стрелец 2019 гороскоп козерог 2019 гороскоп водолей 2019 гороскоп рыбы 2019