Медитация онлайн бесплатно:
Хіромантія. Лінії на руці. Лінія Сонця

 

Лінія Сонця ще називається лінією Аполлона. Це лінія талановитості, або лінія успіху. Вона повинна, як і лінія Долі, розглядатися в поєднанні з типом руки. Наприклад, вона яскравіше буде виражена на філософській руці, конічної і психічної, але це не має такого великого значення, як для квадратної і лопаткообразной. Правило щодо лінії Долі, приблизно застосовно в цьому сенсі і до лінії Сонця. Краще називати цю лінію лінією Сонця, так як це назва ясніше для багатьох і точно відповідає своїм значенням. Вона збільшує успіх, позначений хорошою лінією Долі, говорить про славу і особливому відміну в житті, коли їй супроводжують інші хороші знаки успіху в роботі і кар'єрі. В інших випадках вона просто говорить про темперамент - витонченому, живому, артистичному. У відсутність інших добрих знаків вона вказує лише на здатність людини цінувати й оцінювати мистецтво без здатності самовиражатися в ньому. Лінія Сонця може починатися від лінії Життя, пагорба Місяця, рівнини Марса, лінії Голови і лінії Серця. Починаючись від лінії Життя (при артистичної руці), вона вказує на те, що життя буде присвячена поклонінню прекрасного. При інших позитивних знаках - це обіцянка успіху в артистичних пошуках.

Починаючись від лінії Долі, вона збільшує успіх, обіцяний лінією Долі, і успіх цей стає особливо помітний з цієї тимчасової точки життєвого відліку (всі справи з цього моменту дуже покращаться). Більш точно і менш заплутує було б називати її лінією яскравого розуму і більших успіхів, ніж називати її лінією Аполлона, що більше означає мистецтво. Залежно від таланту, зазначеного лінією Голови і типом руки, можна вирішувати, якого ж характеру успіх чекає людини - в мистецтві чи матеріальному збагаченні. Початок на пагорбі Місяця обіцяє успіх і досягнення, головним чином залежать від зацікавленості і допомоги інших людей. В даному випадку це ніколи не буває точним позитивним знаком успіху, так як ця людина буде залежати від тих людей, з якими він зустрінеться на життєвому шляху. При похилої лінії Голови, однак, лінія Сонця більш схильна означати успіх в поезії, літературі та справах, що вимагають уяви.


Починаючись на рівнині Марса, вона обіцяє сонечко після негоди - успіх після важкого періоду. Початок від лінії Голови - знак незалежності від капризу інших у досягненні мети; успіх супроводжує людині завдяки таланту його самого, але не раніше другої половини його життя. Початок від лінії Серця вказує просто на великий смак і любов до предметів мистецтва, а з практичної точки зору це вказує на видатні діяння і вплив на людей в мирських справах на останньому етапі життя. Якщо середній палець (палець Сатурна) майже дорівнює вказівного, довга лінія Сонця в такому випадку робить людину здатною все ставити на карту: і талант, і багатство, і навіть саме життя. Головне завдання цієї лінії (якщо вона добре позначена) - вказувати на схильність до чутливості, а при виключно прямій лінії Голови - на любов до багатства, соціально високому становищу і влади. Коли на пагорбі Сонця позначено багато ліній - це знак дуже артистичної натури. Але різноманіття ідей у такої людини стане перешкодою успіху. Такі люди ніколи не володіють достатнім терпінням, щоб завоювати славу і визнання. Зірка на цій лінії - самий хороший знак з усіх знаків. Це вказує на безумовну талановитість і тривалий успіх. Квадрат на лінії Сонця - знак захисту від напастей ворогів, коли справа стосується імені і положення володаря. Острівець на цій лінії означає втрату положення і нанесення збитку імені володаря на період довжини цього острівця, а причиною зазвичай буває якийсь скандал.

На увігнутою долоні лінія Сонця втрачає всяку силу.

Повна відсутність лінії Сонця на талановитої в інших відносинах і артистичної руці вказує на те, що ці люди, навіть тяжко працюючи, рідко домагаються визнання в суспільстві. Такі люди, як би вони не заслуговували визнання, честі і слави, дуже рідко отримують їх. Можливо, тільки на їхній могилі будуть покладені лаврові вінки, які повинні були б за життя вінчати їх голови.
 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер.