Google+Сумісність Водолія
гадания гадать www.sudyba.com


Водолії наділені величезною душевною силою і здатні відчувати дуже сильну любов, хоча зазвичай цього не показують. Більше того, вони воліють триматися подалі від людини, заволодів їх серцем, побоюючись бути обдуреними і втратити свободу. Водолій може згоряти від пристрасті, при цьому зберігаючи зовнішнє байдужість, яку навіть самі прозорливі не назвуть удаваною.

Водолії намагаються якомога довше уникати шлюбу або стабільного союзу. Вони не терплять ревнощів і не ревниві самі; Водолій не стане утримувати партнера, якщо той захоче піти, хоча і спробує зберегти з ним дружні стосунки.

Жага ідеального, бездоганного роману переслідує Водолія протягом усього життя. Але навіть такі відносини він розірве, якщо зрозуміє, що вони займають його цілком. Як би сильно не був закоханий Водолій, йому необхідний час для самотності, а також для пізнання світу, який не може бути укладений у одній людині.

У партнерові Водолії шукають розум, незалежність мислення, відкритість і доброту. Крім того, самі буваючи нетактовні, вони вимагають підкреслено дбайливого ставлення до власної персони.


Водолії змінюють рідко, принаймні, фізично. Але вони довго пам'ятають перше кохання, не втрачають зв'язку з колишніми коханими, і люблять помріяти про те, як могли б скластися ті чи інші відносини.

Характер Водолія дозволяє йому бачити хороші риси у людей всіх знаків, але марнославство Льва і невпевненість Терезів викличуть у нього, іронічне відношення, згубний для любовного союзу.

Водолію вдасться розгледіти тонку чутливу душу за шкаралупою Рака, оцінити височина прагнень Діви.

Союз двох Водоліїв часто характеризується почуттям незвичайної сили і глибини.
 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер. Если вы используете наши гадания онлайн или статьи о гаданиях для принятия судьбоносных решений, вы принимаете тот факт, что вся ответственность за содеянное и за последующие события - на вас.
овен гороскоп 2019 телец гороскоп 2019 близнецы  гороскоп 2019 рак  гороскоп 2019 лев  гороскоп 2019 дева  гороскоп 2019
гороскоп овен 2019 гороскоп телец 2019 гороскоп близнецы 2019 гороскоп рак 2019 гороскоп лев 2019 гороскоп дева 2019
           
весы  гороскоп 2019 скорпион  гороскоп 2019 стрелец  гороскоп 2019 козерог  гороскоп 2019 водолей  гороскоп 2019 рыбы  гороскоп 2019
гороскоп весы 2019 гороскоп скорпион 2019 гороскоп стрелец 2019 гороскоп козерог 2019 гороскоп водолей 2019 гороскоп рыбы 2019