Медитация онлайн бесплатно:Ворожіння та астрологія

 


Що таке ворожіння? У чому користь ворожіння?

Ворожіння - це інформація, яку нам дає Всесвіт, в надії на те, що ми не втратимо шанс змінити своє життя на краще. Ворожіння часто, рятує людині життя і майно, застерігає від помилок і невдач. Знаєте, чому чаклуна більше щастить? Тому що він знає більше Вас і з успіхом використовує ці знання. Однак, важливо пам'ятати, що в дуже рідкісних випадках, Всесвіт може приховати частину інформації, що стосується результатів або підсумків будь-яких дій, надаючи людині самій зробити вибір. Це відбувається у випадку, якщо людиною накопичено велику кількість кармічних боргів і прийшов час платити за рахунками.

Краще не братися за карткові ворожіння, поки Ви не знаєте структури одержуваної інформації, поки не зміцніло Ваше поле, захист, поки Ви не навчитеся слухати і відчувати інформацію.

Що таке ворожіння?

Одним з найбільш захоплюючих способів пророкування є ворожіння на картах. Є багато варіантів цього, на перший погляд простого і разом з тим складного ворожіння. Але перш за все потрібно зрозуміти саму суть цього магічного дії, добре знати необхідні правила, за якими можна застосовувати цей спосіб ворожіння.

Взагалі-то гадати потрібно тільки в тих випадках, коли ви відчуваєте в цьому необхідність і вам потрібна "психологічна допомога", яку вже не можуть вам надати поради друзів і ваше власне самозаспокоєння, а також інші звичні "соломинки", необхідні в важкі хвилини.

Ворожіння - це форма психотренінгу, бо наша "строката" життя повне не тільки відтінків, але і явно пофарбована в чорні та білі смуги. Як правило, потреба в такому психотренинге, як ворожіння, виникає в період проходження "чорної смуги". Людині в такі хвилини просто необхідна "підзарядка" надій і віри для прориву в "білий", сприятливий для життя період. А якщо карти все ж вказують на мінливі повороти долі або несприятливий результат справи, тоді у людини з'являється можливість підготувати себе до таких подій. До того ж подібний психотренінг допомагає подивитися на ситуацію з боку, оцінити її об'єктивно і навіть, нехай мінімально, откоректіровать.

Не слід забувати і того, що ворожіння, як і будь магічну дію, підвладне суворим правилам, якими не потрібно нехтувати. Адже все, що пов'язано з процесом вмешіванія в незрозуміле, до "засекреченої інформації", вимагає прояву обережності та вміння правильно використовувати магічний ключ, який відкриває завісу таємного. Отже, ви повинні запам'ятати, що легковажне ставлення до ворожіння і передбачення може обернутися проти вас. Адже питання існування долі розшатало навіть крижаний цинізм вчених. І якщо думка про її існування зараз не вважається науковою крамолою, то цілком природним є її обьяснение, тобто "разшіфровка".


Приступаючи до разгдиванію таємниць долі за допомогою ворожіння, потрібно насамперед зробити правильний вибір часу, який для цього підходить.

Йдеться про дні, в які ворожіння виключаються. Це насамперед церковні свята, дні народження (ваші чи того, на кого ворожать), а також воскресіння. Чи не дозволяється гадати в моменти втрати (смерті) близької людини - від першого до сорокового дня. Важкий для ворожіння день - понеділок. Цей день, до речі, вважається чоловічим, тобто ворожать в цей день тільки чоловікам і на них. У цей день найкраще виключити ворожіння на "сердечні" проблеми і долю, а ворожити тільки на питання, що відносяться до ділової або фінансової сферам.

Вівторок і четвер також вважаються чоловічими, хоч не виключені ворожіння і по жіночих проблемах.

Середа і субота - жіночі дні, вони для ворожіння є нейтральними.
П'ятниця - найсприятливіший день для ворожіння, коли потрібно вирішувати питання, пов'язані з долею, "серцевими" справами і т.п.
Для ворожіння використовується нова колода карт, що призначена тільки для цієї мети. Самое распостраненное ворожіння відбувається за допомогою колоди складається з 36 карт.

Перед тим як безпосередньо приступити до ворожіння, слід зосередитися на тій проблемі, яка хвилює вас або того, кому ви збираєтеся гадати. Важливо зробити все можливе, щоб вас ніхто і ніщо не відволікало в цей момент.

Саме відповідне місце для ворожіння - це стіл, вільний від сторонніх предметів (подушки, диван тощо не підходять для цих дій).

Якщо ви вирішили гадати іншій людині - вона повинна сидіти навпроти вас.


Тлумач карт до ворожіння

Картковий розклад Тлумач 2

Хіромантія. Загальні характеристики руки

Хіромантія. Пагорби на руках

Хіромантія. Лінії на руці. Лінія життя

Хіромантія. Лінії на руці. Лінія Голови

Хіромантія. Лінії на руці. Лінія Серця

Хіромантія. Лінії на руці. Лінія Марса

Хіромантія. Лінії на руці. Лінія Здоров'я

Хіромантія. Лінії на руці. Лінія Сонця

Хіромантія. Лінії на руці. Лінія Долі

Хіромантія. Лінії на руці. Лінія Брака

Хіромантія. Лінії на руці. Інші лініі

 
 
 
 
 
 
1 2
 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер.