Медитация онлайн бесплатно:
Хіромантія. Лінії на руці. Лінія Марса

 
Лінія Марса інакше відома як внутрішня життєва лінія, або внутрішня лінія життя. Починаючись з пагорба Марса, вона різко спускається вниз, уздовж лінії життя, але її не сплутаєш з іншими допоміжними лініями.


Загальна характеристика лінії Марса: вона вказує на виняткове здоров'я на квадратної або широкої долоні. Чоловікам цього типу руки вона надає войовничість і грубувату фізичну силу.


Крім того, коли вони йде зовсім поряд з лінією Життя, це вказує на скандальність і дратівливість характеру, що і є причиною всіх сутичок і бійок, це хороший знак на руці воїна.


Коли від цієї лінії відгалужується гілочка і йде на пагорб Місяця, це вказує на жахливу нестриманість людини. Першопричина - нікуди дівати силу і задоволення, одержуване від його застосування.


Вона також буває на довгій, вузькій руці і, як правило, проходить поруч з тонкою, слабкою лінією Життя. Тут вона - підтримка лінії Життя, страхує розриви на ній і додає життєрадісність людині.


Місце розриву на лінії Життя, підстрахувати лінією Марса, вказує на смертельну небезпеку, але людина виживає завдяки своєму величезному життєлюбству, на що і вказує лінія Марса.

ремонт ноутбуков


 


Все материалы, размещенные на этом сайте, несут ознакомительный характер.